Dhomë ndenjeje në natyrë me bastun prej palme kacavjerrëse natyrale e kompletuar me jastëkë - Bellaria

  • Kod: BELLARIA
lek 226.739,95 lek 323.914,21 -30%
Material bastun prej palme kacavjerrëse natyrale
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë kundër ujit

Kopshti i kopshtit në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë të përfshirë.

Dhomë ndenjeje në natyrë e përbërë nga 2 kolltuqe , divan dhe tavolinë kafeje me bastun prej palme kacavjerrëse të punuar me dorë, me jastëkë të përfshirëserinë standarde "Stone Beige" .

Salla e ndenjes i përket një koleksioni të tërë karakterizohet nga mbështetëse të larta dhe linja gjatësore që shkojnë paralelisht në të gjithë strukturën. Një dizajn origjinal që kombinon komoditetin dhe përsosjen estetike në një pamje krejtësisht natyrale.
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Përmasat e kolltukut : L 74 x D 71 x H 83.

Përmasat e divanit : L 146 x D 71 x H 83.

Masat e tavolinës : ø72 xh 40.

Përfundimi i jastëkëve : Bezhë prej guri.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, ne rekomandojmë përdorimin e copave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në