Dhomë ndenjeje në natyrë me bastun prej palme kacavjerrëse natyrale e kompletuar me jastëkë - Bellaria

  • Kod: BELLARIA
Lekë 237,095 Lekë 263,439 -10%
Material bastun prej palme kacavjerrëse natyrale
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Kopshti i kopshtit në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë të përfshirë.

Dhomë ndenjeje në natyrë e përbërë nga 2 kolltuqe , divan dhe tavolinë kafeje me bastun prej palme kacavjerrëse të punuar me dorë, me jastëkë të përfshirëserinë standarde "Stone Beige" .

Salla e ndenjes i përket një koleksioni të tërë karakterizohet nga mbështetëse të larta dhe linja gjatësore që shkojnë paralelisht në të gjithë strukturën. Një dizajn origjinal që kombinon komoditetin dhe përsosjen estetike në një pamje krejtësisht natyrale.
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Produktet në këtë koleksion janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të lagështisë së lartë, ju rekomandojmë ta lini të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Përmasat e kolltukut : L 74 x D 71 x H 83.

Përmasat e divanit : L 146 x D 71 x H 83.

Masat e tavolinës : ø72 xh 40.

Përfundimi i jastëkëve : Bezhë prej guri.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, ne rekomandojmë përdorimin e copave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro