Mobilje Kopshti Italian - Dizajn Modern dhe Klasik me Cilësi të Lartë

Viadurini in the Garden: zgjedhja më e mirë e mobiljeve të kopshtit për shtëpinë. Stil origjinal dhe dizajn modern për divanet, kolltuqet, tavolinat dhe karriget e kopshtit.
Më e mira e dizajnit italian dhe ndërkombëtar.
826 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 29.837,67 lek 42.625,24  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 58.229,46 lek 83.184,94  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 271.430,77 lek 387.758,25  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 93.456,32 lek 133.509,02  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 219.444,87 lek 313.492,68  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 37.724,28 lek 53.891,82  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 21.293,85 lek 30.419,78  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 23.068,33 lek 32.954,75  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 74.857,06 lek 106.938,66  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 11.895,64 lek 16.993,77  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 24.251,32 lek 34.644,74  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 23.134,05 lek 33.048,65  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 188.884,27 lek 269.834,68  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 218.853,38 lek 312.647,70  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 116.458,92 lek 166.369,88  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 21.622,45 lek 30.889,21  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 19.256,46 lek 27.509,24  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 16.167,54 lek 23.096,49  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 21.293,85 lek 30.419,78  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 14.393,06 lek 20.561,52  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 131.640,64 lek 188.058,06  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 196.442,27 lek 280.631,82  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 209.915,24 lek 299.878,90  - 30%
Faqe 1 të 35

Mobilje kopshti italiane të bëra nga materiale të cilësisë së lartë për Viadurini në koleksionin Garden.

Të kujdesesh për mobiljet e kopshtit është po aq e rëndësishme sa të kujdesesh për shtëpinë.
Kjo është arsyeja pse Viadurini ka mbledhur në koleksionin Viadurini in the Garden një gamë të gjerë të aksesorëve të mobilimit në natyrë, për të përmirësuar dhe personalizuar kopshtin tuaj.

Tabelat e bëra prej druri të ëmbël të dushkut të çmuar në formë të rrumbullakët ose drejtkëndëshe për të organizuar darka me miqtë në kopshtin tuaj. Karriget dhe kolltuqet në rrëshirë ose alumin për të furnizuar hapësirën e jashtme të shtëpisë tuaj me stile, sallone druri tik mund të palosen larg për ata që e duan rrezet e diellit në komoditetin e tarracës apo kopshtit të tyre. Më në fund 2 ose 3 sofa me ulëse dhe divan qoshe për të krijuar një sallë pritjeje komode edhe jashtë.

Zbuloni mobiljet më të mira në natyrë në këtë koleksion dhe nëse ende dëshironi të befasoheni, gjithashtu shikoni seksionin e faqes së dedikuar për orendi të ndritshme, do të gjeni ide novatore dhe argëtuese për t'i dhënë një dritë të re kopshtit tuaj!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në