Djegëse Bioethanol - Bërë me Materiale me Cilësi të Lartë

7 Produkte
Viadurini Fire Design
lek 42.428,71 lek 49.916,13  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 76.050,01 lek 89.470,60  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 513.356,73 lek 603.949,09  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 432.864,73 lek 509.252,61  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 115.032,34 lek 135.332,17  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 75.743,66 lek 89.110,19  - 15%

Djegiet bioethanol për të ngrohur shtëpinë tuaj të projektimit me një prekje të bërë në Itali.

Një element i domosdoshëm për ta bërë oxhakun tuaj ekologjik të funksionojë. Por gjithashtu për të krijuar një efekt flakë që del nga një pjesë e mobiljeve në zonën tuaj të jetesës.

Këto djegëse të bëra prej çeliku inox. Ato janë bërë nga materiale me cilësi të lartë. Dhe e bërë në Itali.
Modelet në dispozicion në faqen tonë janë manuale dhe elektronike. Fuqia dhe kapaciteti ndryshojnë në varësi të nevojave tuaja.
Kontaktoni me ne për të gjetur djegien e duhur për vatrën tuaj ekologjike.
Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë dhe t'ju përgjigjet dyshimeve tuaja përmes bisedës sonë në internet ose formatit në kartat e produktit tuaj të dëshiruar.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në