Made in Italy

Burner rrethor në çelik saten për fireplace bioetanol - Griff12

 • Made in Italy
 • Kod: GRIFF12
lek 44.211,95 lek 52.014,07 -15%
Material Çelik inox
Masat Diametri 12 cm
Koha e dërgimit 2-3 ditë pune

Projektimi i ndezësit rrethor të ndërtuar me bioetanol për fireplace, prodhuar në Itali.

Ky ndezës i bukur rrethor në çelik të pandryshkshëm përfaqëson një zgjidhje estetike inovative me vlerë të lartë teknologjike, e aftë të përshtatet me dekorin e shtëpisë tuaj. Në fakt, ai mund të integrohet në çdo kontekst mjedisor, duke e bërë atë më emocional dhe mikpritës, dhe është i përshtatshëm për t'u futur në zjarrit tradicionale ose ndërtuar në mur ose në sipërfaqe të sheshta.
Karakteristikat dalluese të këtij ndezësi fantastik, të cilat përcaktojnë rëndësinë e tij të madhe, kanë të bëjnë me aftësinë e tij për të mos prodhuar avuj dhe tym dhe nuk kërkon një gyp , pasi është totalisht ekologjik .

Karakteristikat:
 • Struktura në çelik inox
 • Përdorimi i brendshëm - i jashtëm
 • Karburantit bioetanol
 • Ekologjike
 • Njësi e lëvizshme
 • Nuk kërkohet përgatitje
 • Përfshinë shufrën e fshehësit
Informacion teknik
Kapaciteti: 0,9 l
Kohëzgjatja: 3-4 orë
Fuqia e ngrohjes: 1.8 kW
Pesha: 1.25 Kg
Mbaro: çelik inox saten
Vrima e integruar: diam. 120 mm

NB: është e mundur të merrni enën e ndezjes së metaleve të personalizuar . Kërkoni një vlerësim duke klikuar në formën e duhur.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në