Pasqyra Dizajni me Forma të Parregullta dhe Gjeometrike - Bërë në Itali

  • :
  • : 4,9
121 Produkte
Viadurini Decor
lek 260.744,44 lek 347.758,93  - 25%
Viadurini Decor
lek 345.267,11 lek 460.389,36  - 25%
Viadurini Living
lek 39.570,16 lek 57.376,74  - 31%
Viadurini Decor
lek 97.878,83 lek 128.179,42  - 24%
Viadurini Living
lek 129.475,16 lek 156.526,40  - 17%
Viadurini Living
lek 86.715,47 lek 121.401,66  - 29%
Viadurini Living
lek 170.540,42 lek 238.716,72  - 29%
Viadurini Living
lek 105.653,33 lek 147.914,65  - 29%
Viadurini Living
lek 102.762,82 lek 143.828,07  - 29%
Viadurini Living
lek 87.213,83 lek 122.099,37  - 29%
FIAM VEBLEN
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
FIAM VEBLEN
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
FIAM VEBLEN
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
FIAM VEBLEN
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
FIAM VEBLEN
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
Viadurini Living
lek 80.535,75 lek 107.547,11  - 25%
Viadurini Decor
lek 25.516,28 lek 35.383,90  - 28%
Viadurini Decor
lek 34.985,20 lek 48.740,08  - 28%
Viadurini Decor
lek 49.338,11 lek 68.475,32  - 28%
Viadurini Decor
lek 42.959,04 lek 59.704,10  - 28%
Faqe 1 të 3

Dizajnoni pasqyra me forma gjeometrike dhe të çrregullta për të dhënë një prekje të stilit unik në shtëpinë tuaj të bërë në Itali.

Pasqyrat e projektimit janë aksesorët idealë për të sjellë orenditë e shtëpisë një prekje të klasës , kur vendosen strategjikisht mund të zmadhojnë dhoma të vogla dhe të ndriçojnë zona të errëta . Një nga vendet më të mira për një pasqyrë projektuesi është zona e hyrjes . Ju mund të zgjidhni pasqyrën e projektimit që i përshtatet më së miri nevojave tuaja estetike dhe funksionale.

Mendimplotë, empatik, ndonjëherë edhe magjik: pasqyra e projektimit është një plotësues i çmuar dhe luksoz , një element i domosdoshëm për çdo shtëpi që nuk mund të hiqet. Do dhomë mund të presë një, sepse mund të përshtatet me çdo shije dhe çdo epokë.Ngjyra, në një mijë forma, të mëdha dhe të vogla, ata dinë të befasojnë me origjinalitetin e tyre dhe për këtë arsye gjithashtu të jenë ide perfekte për dhurata .

Pasqyrat e stilistëve janë një zgjidhje e shkëlqyeshme arreduese për shtëpinë dhe me kalimin e viteve dizajnerët më të mirë i kanë projektuar ato nga të gjitha format dhe madhësitë . Një pasqyrë projektimi i jep hijeshi tërë mjedisit si në zonën e gjumit ashtu edhe në zonën e ndenjes, si dhe në hyrje, ku përveç funksionit praktik kryen edhe një funksion dekorativ të domosdoshëm për këtë mjedis që përfaqëson kartën e biznesit të në shtëpi.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në