Shtretër me Porosi - Made in Italy

 • Komente :
 • : 5,0
54 Produkte
Viadurini Night Design
lek 144.975,87
Viadurini Night Design
lek 197.399,31
Viadurini Night Design
lek 208.316,76
Viadurini Night Design
lek 104.256,74
Viadurini Night Design
lek 150.483,78
Viadurini Night Design
lek 70.619,19
Viadurini Night Design
lek 72.684,65
Viadurini Night Design
lek 65.406,35
Viadurini Night Design
lek 86.159,34
Viadurini Night Design
lek 118.124,84
Viadurini Night Design
lek 101.404,43
Viadurini Night Design
lek 151.860,76
Viadurini Night Design
lek 154.122,92
Viadurini Night Design
lek 136.615,67
Viadurini Night Design
lek 101.994,56
Viadurini Night Design
lek 78.979,39
Viadurini Night Design
lek 162.679,85
Faqe 1 të 3

Bërë me porosi, të bëra në shtretër me cilësi në Itali dhe dizajn modern apo klasik me ose pa depo.

Në Viadurini ju mund të kërkoni mobilje të përshtatshme për nevojat tuaja, ne mund të prodhojmë për ju dhomat e gjumit të fëmijëve, Rrjetet për krevat, dyshekët dhe shtretërit e personalizuar. Jo për asgjë ne kemi bërë shtratin më të madh në Itali!

Ne jemi në gjendje të krijojmë shtretër të vetëm ose të dyfishtë për të rritur dhe fëmijë me ose pa depo.
Ne mund t'ju furnizojmë me shtretër të veshur me susta, prej druri ose shtretër hekuri të punuar. Të gjitha produktet mund të personalizohen duke zgjedhur të futni gjoksin e sirtarëve ose kontejnerin, b me pistona të gazit (për ta bërë më të lehtë ngritjen e tij) ose rrjetën me ngritës manual dhe dyshekët ergonomikë të bërë nga memorie të heqshme ose antitite ose latex.

Shtretërit tanë të veshur me susta janë në dispozicion në pëlhurë, lëkurë dhe eko-lëkurë dhe mund të vendosen si opsion:
 • terapia e ngjyrave prapa shiritit
 • mirësjellje udhëhequr dritat nën fascinë anësore (për të lehtësuar zbritjen nga shtrati)
Për dashamirët e traditës dhe atë klasik, ne mund të furnizojmë shtretër prej hekuri të punuar me porosi të çdo ngjyre (të zgjedhur gjithashtu nga klienti), duke u siguruar atyre shtesa shtesë opsionale, si kanopi, dollap apo enë.
Të gjitha produktet tona të personalizuara janë prodhuar 100% në Itali.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në