Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Shtrat i vetëm prej hekuri i punuar Ambra, i punuar me dorë në Itali, dizajn klasik

Kod: LANA
lek 107.809,47

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
25/30 ditë pune
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Viadurini Night Design
Shtrat i vetëm prej hekuri i punuar Ambra, i punuar me dorë në Itali, dizajn klasik, i përshtatshëm për një bazë shtrati 85x190 cm
Ky shtrat është punuar me dorë në Itali nga crafstmen ekspert dhe ka një përfundim antik rozë.
Shtë furnizuar me shufra, shufra këmbësh dhe shina anësore.

Masat :
Lartësia e kokës 126cm
Lartësia e tryezës 82 cm
Gjatësia 205 cm
Gjerësia 96 cm

Opsionet e mëposhtme janë në dispozicion sipas kërkesës, na kërkoni një citat:
- varëse rrobash e pavarur
- tabela anësore e natës me kristal 6 mm të lartë, 45x30x73H cm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies