Radiator Pasqyre i Dizajnit për Ngrohjen e Shtëpisë - Made in Italy

  • Komente :
  • : 4,0
Mirror radiator për shtëpi ngrohje bërë me materiale të cilësisë së lartë me një elegante dhe të rafinuar stil . Të mirë radiatorëve pasqyrë projektuesibërë në Itali dizajn për të jetuar ngrohje dhomë.
6 Produkte

Radiator pasqyre për ngrohjen e shtëpisë projektuese.

Një dhuratë elegante për shtëpinë tuaj. Modelet e përzgjedhura nga stafi ynë janë me ujë të nxehtë dhe elektrik për të përmbushur çdo nevojë tuajin.

Radiatori vertikal me pasqyrë janë trendi më i fundit në fushën e radiatorëve projektues. Ndryshe nga radiatorët tradicionalë të rëndë prej çeliku, ato kanë një dimension të përgjithshëm të kufizuar (jo më shumë se 6 cm nga muri). Ato dallohen gjithashtu nga stili i tyre i pastër, minimalist dhe ndikimi i tyre i fortë vizual: një mobilje e vërtetë që do t'i bëjë të dyja zonat tuaja të jetesës  unike.
Këta radiatorë janë të përbërë tërësisht nga qelqi dhe alumini, dhe kanë një rezistencë shumë të lartë ndaj agjentëve gërryes. Të gjitha përfundimet kromatike janë të fiksuara me një procedurë gatimi prej 650 gradë, duke garantuar rezistencën e saj dhe pandryshueshmërinë kromatike me kalimin e kohës.

Zgjidhni për shtëpinë tuaj ose dhomën e pritjes të zyrës tuaj një radiator pasqyre për t'i dhënë një elegancë unike hapësirave tuaja. Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për t'ju dhënë më shumë informacion dhe për t'ju ndihmuar gjatë procesit të blerjes dhe për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në lidhje me produktet tona.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në