Komplet Gotash për Verë të Bardhë dhe të Kuqe në Qelq ose Kristal - Dizajn i Bërë në Itali

37 Produkte
Viadurini Decor
lek 28.705,81 lek 44.832,89  - 36%
Viadurini Decor
lek 28.705,81 lek 44.832,89  - 36%
Viadurini Decor
lek 28.705,81 lek 44.832,89  - 36%
Viadurini Kitchen
lek 17.343,10 lek 26.014,64  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 17.044,07 lek 25.615,94  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 40.566,90 lek 60.900,18  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 15.947,67 lek 23.921,51  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 15.947,67 lek 23.921,51  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 15.947,67 lek 23.921,51  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 14.552,25 lek 21.828,38  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 8.771,21 lek 13.156,83  - 33%
Viadurini Decor
lek 18.638,84 lek 28.008,10  - 33%
Viadurini Decor
lek 18.638,84 lek 28.008,10  - 33%
Viadurini Decor
lek 20.034,26 lek 30.101,23  - 33%
Viadurini Decor
lek 15.947,67 lek 23.921,51  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 17.642,12 lek 27.310,39  - 35%
Viadurini Kitchen
lek 19.535,89 lek 30.300,57  - 36%
Viadurini Kitchen
lek 17.642,12 lek 27.310,39  - 35%
Viadurini Kitchen
lek 26.413,33 lek 35.383,90  - 25%
Faqe 1 të 2

Syzet e verës për provë dhe furnizim ushqimi - Luksoze dhe prodhime në Itali

Një verë e bardhë me gaz ose një e kuqe me trup të plotë: një gotë verë nga forma e përsosur është e aftë të japë më të mirën për shkëlqimin e duhur të verës duke ndihmuar në lëshimin e gjithë aromës së saj. Për këtë na duhen gota të përshtatshme verë: për të maksimizuar shijen.

Llojet e ndryshme të gotave të verës ndryshojnë kryesisht në formën e qelqit. Gjerë dhe të rrumbullakosura ose konike dhe tapered: format individuale kanë për detyrë të nxjerrin në pah karakterin e verës në fjalë, si dhe të forcojnë ose lënë pas dore aromat e saj individuale.

Zbuloni në këtë pjesë syzet më të mira për të shijuar verën më të mirënë shtëpinë tuaj ose për biznesin tuaj.

Për informacion ose pyetje kontaktoni shërbimin e tavolinës së ndihmës nitrous e cila do t'ju ofrojë të gjitha llojet e mbështetjes për blerjen tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në