Mobilje Dhomën e Ndenjes - për të Dekoruar Shtëpinë tuaj

255 Produkte
Viadurini Living
lek 81.831,49 lek 114.564,08  - 29%
Viadurini Living
lek 77.047,20 lek 107.866,07  - 29%
Viadurini Living
lek 98.975,24 lek 138.565,34  - 29%
Viadurini Living
lek 21.429,68 lek 30.001,56  - 29%
Viadurini Living
lek 47.942,69 lek 67.119,76  - 29%
Viadurini Living
lek 43.856,09 lek 61.398,53  - 29%
Viadurini Living
lek 65.983,50 lek 92.376,89  - 29%
Viadurini Living
lek 92.496,49 lek 129.495,09  - 29%
Viadurini Living
lek 63.591,34 lek 89.007,94  - 29%
Viadurini Living
lek 343.572,66 lek 498.180,36  - 31%
Viadurini Living
lek 431.384,53 lek 625.507,57  - 31%
Viadurini Living
lek 318.853,76 lek 462.337,97  - 31%
Viadurini Living
lek 245.195,45 lek 355.533,42  - 31%
Viadurini Living
lek 369.387,95 lek 535.612,53  - 31%
Viadurini Living
lek 278.785,25 lek 362.420,81  - 23%
Viadurini Living
lek 358.025,24 lek 450.920,43  - 21%
Viadurini Living
lek 152.698,96 lek 192.289,06  - 21%
Viadurini Living
lek 238.318,03 lek 300.224,89  - 21%
Viadurini Living
lek 432.979,29 lek 561.059,04  - 23%
Viadurini Living
lek 553.284,55 lek 716.947,53  - 23%
Viadurini Living
lek 273.901,27 lek 354.835,71  - 23%
Faqe 1 të 6

Mobilje për krijimin e dhomës së ndenjes të bëra në Itali: dollapët anësor, dollapët, dollapët prej qelqi dhe stola.

Nëse jeni duke menduar për mobilimin e dhomës tuaj të ndenjes, ose po kërkoni një plotësues mobiljesh për projektues për të mbushur një hapësirë boshe, shikoni ndër artikujt interesant dhe të përsosur në këtë pjesë për orendi elegant dhe klas. Do të jemi të mjaftueshëm për të kombinuar aksesorët e duhur me dhomën për ta bërë atë më të mirën në shtëpi.

Gjëja e rëndësishme është të përpiqeni të kombinoni stilet e ndryshme në një mënyrë harmonike duke i kushtuar vëmendje ngjyrave dhe detajeve. Kjo është ajo që do të bëjë ndryshimin midis një dhome të zakonshme dhe të mërzitshme në krahasim me një dhomë me efekt, shumë e vlerësuar nga miqtë dhe të afërmit. Salla e ndenjes duhet të jetë mikpritëse sepse është pjesa e shtëpisë ku mund të pushoni në mbrëmje pas darkës ose gjatë ditës me shi.

Në këtë pjesë të dyqanit tonë online kemi zgjedhur për ju shumë produkte të ndryshme për qëndrimin tuaj: dollapët e çmuar të drurit ose mdf stilin klasik apo modern, kabinete origjinale TV me një dizajn bashkëkohor dhe materiale të reja si produkte të bëra prej guri Vicenza dhe kristal dhe modern stola që do të japin një prekje të cilësisë së mirë në shtëpinë tuaj.

Blerja e mobiljeve me stil klasik do t'ju japë mundësinë të keni një efekt befasues që dhoma juaj nuk e ka kurrë, një element i origjinalitetit që thjesht e bën atë unik. Shikoni katalogun tonë dhe zbuloni propozimet e reja të mobiljeve për projektuesit. Mos hezitoni të na kontaktoni për të kërkuar informacion, ne do të jemi të lumtur t'i përgjigjemi pyetjes tuaj dhe t'ju ndihmojmë në blerjen e mobiljeve tuaja për të krijuar një dhomë të gjallë të projektimit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në