Made in Italy

Bordea e dhomës së ndenjes me 4 dyer në përfundim të hirit të njollosur Prodhuar në Itali - Viktoria

  • Made in Italy
  • Kod: VIKTORIA
Lekë 398,265 Lekë 442,516 -10%
Material MDF, druri dhe hekuri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 127

Bufe moderne në MDF me gdhendje me 4 dyer Prodhuar në Itali

Bufeja e dhomës së ndenjes me një stil modern tërësisht të prodhuar në Itali , e përbërë nga një bazë kornize në hekur të mbaruar në gri pëllumbi , guaskë në MDF gri të pëllumbit dhe mbështetëse prej druri të ngurtë e kompletuar me dyer në dërrasë prej hiri të njollosur të prodhuar në Itali nëpërmjet përdorimit të procese dhe materiale cilësore të kombinuara me shijen e rafinuar të dizajnit bashkëkohor. Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 120 x thellësia 54 x lartësia 127 cm (4 dyer) - trupi: 120x54x120 cm
  • lartësia e bazës 7 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro