Ndriçimi - Dritat e Tavanit Klasike - Made in Italy

5 Produkte

Dritat klasike të tavanit për dhomat e ndenjes, dhomat e gjumit dhe dhomat e ndenjes, në kristal ose hekuri të punuar për dizajn italian.

Nëse jeni duke kërkuar për një dritë klasike, por jo të parëndësishme të tavanit që mund të ndizet me stil ndonjë nga hapësirat tuaja, kjo pjesë e faqes sonë është e përkryer për ju, duke propozuar zgjidhje të çdo lloji dhe për çdo shije

Ato dritat e tavanit ofrojnë një ndriçim që është ideal për dhoma të karakterizuara nga një mobilje klasike, duke i dhënë një atmosferë retro që do të tërheqë vëmendjen e të gjithë miqve tuaj.
Të gjitha propozimet karakterizohen nga një dizajn minimal, por tërheqës që kombinohet në mënyrë të përsosur me funksionalitetin dhe cilësinë e lartë të materialeve të përdorura dhe markën e bërë në Itali që dallon pjesën më të madhe të produkteve në faqen tonë të internetit, duke garantuar një cilësi jo indiferente të produktit përfundimtar.

Ejani të zbuloni midis propozimeve më të përshtatshme për ju dhe nevojës tuaj që është në përputhje me stilin tuaj të mobiljeve për një kontakt klasik në mjedisin tuaj. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë gjatë blerjes për të zgjidhur çdo dyshim duke e bërë procesin të lehtë dhe të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në