Tavolina Kafeje Moderne - në Dru dhe Metal

  • Komente :
  • : 5,0
497 Produkte
Viadurini Living
lek 32.194,36 lek 45.052,17  - 29%
Viadurini Living
lek 127.581,37 lek 178.613,93  - 29%
Viadurini Living
lek 50.733,53 lek 71.066,81  - 29%
Viadurini Living
lek 55.019,47 lek 77.047,20  - 29%
Viadurini Living
lek 61.896,90 lek 86.615,80  - 29%
Viadurini Living
lek 18.738,52 lek 26.213,99  - 29%
Viadurini Living
lek 163.064,95 lek 244.597,42  - 33%
Viadurini Living
lek 119.607,55 lek 179.411,31  - 33%
Viadurini Living
lek 212.303,38 lek 318.455,08  - 33%
Viadurini Living
lek 449.724,36 lek 562.155,44  - 20%
Viadurini Living
lek 649.668,30 lek 812.135,20  - 20%
Faqe 1 të 11

Tavolina kafeje moderne të dhomës së ndenjes në dru, xhami ose gur të bërë në Itali.

Një tryezë moderne kafeje është ideale për të mbajtur shumë pajisje të dobishme në rregull.
Në dyqanin tonë online mund të gjeni një katalog të gjerë të tabelave anësore moderne me cilësi të lartë me çmime të zbritura nga të cilat shumë modele janë punuar në Itali.

Koleksioni ekskluziv Viadurini Living ofron një gamë të gjerë tavolinash kafeje moderne me ngjyra, të bëra prej druri, metali, qelqi, por edhe Solid Surface një material inovativ me të cilin mund të bëni çdo formë. Ju vërtet mund të shijoni zgjedhjen e materialit dhe formës së preferuar të kësaj pjese të çmuar të mobiljeve; të rrumbullakëta, katrore, drejtkëndëshe por edhe në formën e një gjetheje ose forma futuristike të përshtatshme për çdo stil të shtëpisë.

Shumë praktike janë tabelat moderne të palosshme dru të fortë të ahut për një kontekst retro dhe të cilësisë së mirë por edhe në strukturën e hekurit të pikturuar me funksion raft revistash. Për ata që duan një tryezë anësore moderne të përshtatshme për fëmijë, marka Incastro ofron tavolina druri të lehta, të qëndrueshme dhe modulare.

Shërbeni në katalogun tonë në internet tryezën më të mirë të kafesë për të furnizuar zonën tuaj të jetesës dhe nëse keni nevojë për ndihmë, shërbimi ynë i klientëve do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë të gjeni produktin më të mirë të përsosur për nevojat tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në