Ndriçimi - Llamba Muri Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
277 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 85.519,39 lek 88.539,49  - 3%
Viadurini Lighting
lek 76.050,46 lek 110.238,29  - 31%
Viadurini Lighting
lek 88.409,91 lek 128.179,42  - 31%
Viadurini Lighting
lek 96.583,09 lek 140.040,49  - 31%
Viadurini Lighting
lek 156.187,51 lek 226.456,95  - 31%
Viadurini Lighting
lek 94.589,64 lek 137.149,99  - 31%
Viadurini Lighting
lek 100.669,69 lek 146.020,88  - 31%
Viadurini Lighting
lek 110.936,00 lek 160.872,14  - 31%
Viadurini Lighting
lek 98.676,22 lek 143.130,36  - 31%
Viadurini Lighting
lek 86.316,78 lek 125.189,23  - 31%
Viadurini Lighting
lek 86.316,78 lek 125.189,23  - 31%
Viadurini Lighting
lek 19.336,55 lek 26.491,08  - 27%
Viadurini Lighting
lek 29.303,85 lek 40.146,27  - 27%
Viadurini Lighting
lek 22.625,76 lek 30.997,29  - 27%
Viadurini Lighting
lek 12.558,79 lek 17.205,54  - 27%
Viadurini Lighting
lek 79.937,70 lek 109.514,66  - 27%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 25.535,21  - 27%
Faqe 1 të 6

Llambat moderne, të projektimit dhe të cilësisë së mirë dhe dritat e murit për të ndriçuar shtëpinë tuaj.

Stafi ynë ka zgjedhur llamba më të mira të mureve për çdo dhomë në shtëpinë tuaj. Në treg mund të gjeni shumë lloje të ndryshme, dritat e murit të mëdha dhe të vogla, me ngjyra të ndryshme dhe rreze të lehta pak a shumë intensive. Ne në Viadurini jemi munduar t’i plotësojmë të gjitha nevojat.

Në katalogun që ne paraqesim në dyqanin tonë online do të gjeni shumë ide dhe propozime unike dhe origjinale për të furnizuar me modele projektimi çdo dhomë tuaj, nga dhoma e ndenjes deri në dhomën e gjumit. Të gjitha llambat e murit që ju gjeni janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe ofrohen për shitje me çmime vërtet të jashtëzakonshme.
Për ata që e duan stilin e cilësisë së mirë, ka llamba muri bronzi të firmosur nga një markë e rëndësishme italiane si Aldo Bernardi, ose dritat e murit qeramik me dekorime natyrale si lulet dhe gjethet. Nëse përkundrazi, ju preferoni dizajn modern të përsosur për ju janë llambat e murit të çelikut, të lehta dhe të thjeshta në vijë ose llambat e stilit industrial, të bëra prej qeramike dhe metali të personalizueshme për sa i përket ngjyrës.

Për çdo pyetje ose për një vlerësim të personalizuar, ju mund të na kontaktoni me postë elektronike, në bisedën e duhur, ose me telefon, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë në zgjedhjen tuaj përfundimtare duke ju ndihmuar gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në