Kontaktet

Nëse keni një pyetje që nuk gjen një përgjigje shteruese për dyshimet ose dëshirat tuaja, na kërkoni informacione dhe sqarime të mëtejshme në lidhje me gjithçka që viadurini.it. ne jemi gjithmonë të lumtur që jemi në dispozicionin tuaj.

Na shkruani në: info@viadurini.al
Kontaktoni me ne live në chat në faqe (poshtë djathtas)
Na telefononi në Tel +39 0541-623760
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në