Divane për Zyrë i Dizajnit Modern Made in Italy

Divane zyre prej lëkure ose eko-lëkure të dizajnit modern të realizuar me linja të thjeshta katrore dhe të përkulura për një stil minimal. Divan komod i dhomës së pritjes perfekt për të arreduar dhomën e pritjes së zyrës tuaj me një prekje të dizajnit italian.
5 Produkte

Dyshet moderne dhe të projektimit të dhomave të pritjes për një relaksim të vërtetë të bërë në Itali.

Të kemi një zyrë të rehatshme që pasqyron personalitetin tonë është e rëndësishme duke marrë parasysh që ne kalojmë shumë kohë gjatë ditës në vendin e punës. Atëherë është e rëndësishme të gjeni tavolinat origjinale dhe karriget ergonomike për të furnizuar zyrën tuaj.

Ajo që ne duam t'ju propozojmë në këtë seksion janë divan e zyrave të përsosura për zyrën tuaj dhe dhomën tuaj të pritjes. Një pjesë e mobiljeve të projektuesve që përveç që ta bëjnë ambientin më pak zyrtar dhe më personal, do t'ju lejojë klientëve tuaj të ndjehen të rehatshëm dhe të relaksuar ndërsa ato qëndrojnë në dhomën e pritjes.

Dizajni është gjithmonë në qendër të hulumtimit tonë për këtë ne ofrojmë sofas me një dizajn modern të bërë prej lëkure fauxbërë rreptësisht në Itali. Format janë origjinale dhe ngjyra është e personalizueshme për të kënaqur çdo kërkesë të klientëve tanë. Linjat e thjeshta por elegante që do të japin një prekje të shkëlqimit në dhomën tuaj të pritjes duke e bërë atë më të ngjyrosur dhe më pak të mërzitshëm.

Lëreni veten të joshni nga thjeshtësia dhe origjinaliteti i divaneve të pranishëm në faqen tonë të internetit dhe zgjidhni formën dhe ngjyrën që pasqyron më së miri personalitetin tuaj dhe që ndjek më së miri stilin e zyrës tuaj ose dhomës së pritjes!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në