Peshqir Sfungjer në Tekstile Luksoze me Cilësi të Lartë - Dizajn i Bërë në Itali

11 Produkte
Viadurini Textile
Lekë 14,800 Lekë 16,444  - 10%

Peshqir tarracë me cilësi të lartë dhe zanate italiane të tekstilit për banjën e projektimit

Materialet e papërpunuara me cilësi të lartë dhe të bëra në Itali zejtari janë prerogativë themelore e të gjitha peshqirëve tanë të ashpër.

Në katalogun tonë ju do të gjeni tonë të pastër pambuku sfungjer, e bëri me një përpunim të veçantë që e bën atë të butë në të prekur dhe shumë absorbues. Peshqirët tanë të pambukut janë bërë nga mjeshtrit më të mirë italianë për t'i bërë ato unike në pamje dhe të dallueshme nga turma.

Fytyrat dhe peshqirët e ftuar, peshqir për bidet. Towdo peshqir është zgjedhur të jetë një aksesor i shkëlqyeshëm për të lejuar të gjithë anëtarët e familjes të thajnë duart, fytyrën dhe çdo pjesë të trupit, dhe në të njëjtën kohë një
aksesor elegant tekstili për të mobiluar banjën.

Termi peshqir tregon një pëlhurë të aftë për të thithur ujin, i cili pas larjes lagët lëkurën. Përdorimi i pëlhurave të tilla si terry është zgjedhur për të bërë peshqirë të fytyrës dhe të ftuar, për shkak të butësisë së tyre karakteristike.

Kontaktoni shërbimin tonë Ndihmë Desk për çdo pyetje, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë në mënyrën më të mirë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro