Ndriçimi - Llamba Varëse Dizajni - Made in Italy

122 Produkte
Viadurini Lighting
lek 226.058,25 lek 327.824,33  - 31%
Viadurini Lighting
lek 131.568,29 lek 190.774,03  - 31%
Viadurini Lighting
lek 65.784,15 lek 95.387,01  - 31%
Viadurini Lighting
lek 59.604,42 lek 86.416,44  - 31%
Viadurini Lighting
lek 69.870,74 lek 101.267,72  - 31%
Viadurini Lighting
lek 69.870,74 lek 101.267,72  - 31%
Viadurini Lighting
lek 63.691,02 lek 92.396,83  - 31%
Viadurini Lighting
lek 139.741,47 lek 202.635,10  - 31%
Viadurini Lighting
lek 99.672,95 lek 144.525,78  - 31%
Viadurini Lighting
lek 92.496,49 lek 134.159,79  - 31%
Viadurini Lighting
lek 143.828,07 lek 208.515,81  - 31%
Viadurini Lighting
lek 102.762,82 lek 149.011,06  - 31%
Viadurini Lighting
lek 62.694,29 lek 90.901,73  - 31%
Viadurini Lighting
lek 80.137,05 lek 116.218,66  - 31%
Viadurini Lighting
lek 232.237,98 lek 336.794,90  - 31%
Viadurini Lighting
lek 84.223,65 lek 122.099,37  - 31%
Viadurini Lighting
lek 27.410,06 lek 38.374,09  - 29%
Viadurini Living
lek 19.934,59 lek 30.288,62  - 34%
Faqe 1 të 3

Për shtëpinë tuaj ju rekomandojmë llambat varëse varëse për shitje në internet, stilin dhe cilësinë e prodhimeve në Itali.

Idetë e propozuara të kësaj kategorie karakterizohen nga një stil modern dhe i rafinuar ideal për ata që duan të pasurojnë hapësirën e tyre në një mënyrë inovative dhe jo të parëndësishme.

Midis llambave të zgjedhura nga stafi ynë në faqen tonë të internetit ka mundësi të ndryshme që diferencohen nga forma, ngjyra dhe materialet e përdorura që, si të gjithë produktet në katalogun tonë, janë me cilësi të lartë, duke siguruar një rendiment perfekt dhe një kohëzgjatje të mirë me kalimin e kohës.
Falë llambave tona ju mund të merrni një rezultat të shkëlqyeshëm ndikimi vizual që do të tërheq vëmendjen e të gjithë miqve tuaj.
Krijoni me disa materiale dhe inovative, ato llamba janë të dizajnuara për ata që nuk kanë frikë të guxojnë në mobiljet e shtëpisë së tyre edhe me zgjidhje ekstravagante dhe të pazakonta.

Kujdesuni nga stili i atyre llambave të dizajnit dhe zgjidhni më të përshtatshmet për ju dhe stilin tuaj të mobiljeve dhe mos dilni për të kontaktuar stafin tonë që do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë gjatë blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në