Krevate Tek në Hekur të Punuar - i Bërë me Dorë në Itali

26 Produkte
Viadurini Night Design
lek 83.100,33 lek 103.875,41  - 20%
Viadurini Night Design
lek 57.566,28 lek 71.957,85  - 20%
Viadurini Night Design
lek 58.330,77 lek 72.913,46  - 20%
Viadurini Night Design
lek 52.902,88 lek 66.128,60  - 20%
Viadurini Night Design
lek 82.870,99 lek 103.588,73  - 20%
Viadurini Night Design
lek 64.370,26 lek 80.462,83  - 20%
Viadurini Night Design
lek 54.967,01 lek 68.708,76  - 20%
Viadurini Night Design
lek 58.942,37 lek 73.677,96  - 20%
Viadurini Night Design
lek 53.285,13 lek 66.606,41  - 20%
Viadurini Night Design
lek 112.839,09 lek 141.048,86  - 20%
Viadurini Night Design
lek 52.520,63 lek 65.650,80  - 20%
Viadurini Night Design
lek 96.326,05 lek 120.407,56  - 20%
Viadurini Night Design
lek 60.930,05 lek 76.162,56  - 20%
Viadurini Night Design
lek 53.438,02 lek 66.797,53  - 20%
Viadurini Night Design
lek 59.324,62 lek 74.155,77  - 20%
Viadurini Night Design
lek 65.440,55 lek 81.800,69  - 20%
Viadurini Night Design
lek 123.771,34 lek 154.714,16  - 20%
Viadurini Night Design
lek 108.863,73 lek 136.079,66  - 20%
Viadurini Night Design
lek 57.031,13 lek 71.288,92  - 20%
Viadurini Night Design
lek 51.220,99 lek 64.026,24  - 20%
Viadurini Night Design
lek 81.036,20 lek 101.295,26  - 20%
Viadurini Night Design
lek 63.070,63 lek 78.838,28  - 20%
Viadurini Night Design
lek 107.028,95 lek 133.786,18  - 20%
Viadurini Night Design
lek 98.084,37 lek 122.605,47  - 20%
Faqe 1 të 2

Shtretër të vetëm prej hekuri të punuar me një model modern dhe të cilësisë së mirë për dhomën e gjumit të bërë në Itali.

Princi i lëndës së parë i kësaj pjese është hekuri i farkëtuar. Ky material gjen një shprehje krijuese në krijimin e krevate tek hekuri të farkëtuar.
Këto modele të shtretërve mund të përshtaten në mënyrë të përkryer në mjedise moderne, të stilit të vendit.

Ndër propozimet në katalogun tonë në internet ka shtretër me dekorime unike të bëra në shami dhe shtretër me ngjyra me shumë hije të ndryshme si të zeza, kafe, gri, bronzi apo edhe si ngjyrat më delikate pastel. Për shembull, ata që duan një shtrat jashtëzakonisht femëror dhe joshës mund të zgjedhin një shtrat të vetëm prej hekuri të farkëtuar.
Gjithashtu në këtë rast zgjidhjet për kursimin e hapësirës së shtretërve me ndarje të depozitave, të fshehura nën dyshek dhe shtigjet perfekte për të optimizuar hapësirën e nevojshme nuk mund të mungojnë.

Lëreni veten të mahniteni nga shumë modele të shtretërve më të mirë të hekurt të punuar për ju nga stafi ynë. Dhe për të përfunduar dekorimin e dhomës tuaj të gjumit, shikoni gjithashtu propozimet tona të dollapëve prej druri në stilin klasik. Nëse keni nevojë për informacione të mëtejshme, mos hezitoni të na kontaktoni me numrin tonë të telefonit ose duke shkruar në adresat tona të postës elektronike. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë dhe ju këshillojmë për blerjet tuaja në internet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në