Reagimi - Numëron Opinionin tuaj

Reagimi juaj na ndihmon të përmirësohemi!

Shtë e rëndësishme për ne në Viadurini të marrim përshtypjet tuaja mbi përvojën e blerjes dhe shërbimet që ne ofrojmë.

Ne ju falënderojmë për kohën tuaj, ne do të përdorim reagimet tuaja për të përmirësuar vazhdimisht veten. Shpresojmë të shohim së shpejti në E-Commerce.
Për të lënë përshtypjet tuaja, identifikohuni ose regjistrohuni. Hyrje | Regjistrohu
Kelly
27/12/2020
Të gjitha të përsosura.
Tabela që porosisja i tejkaloi pritjet e mia.

Mbërriti në një kohë të shkurtër.
Salma
19/08/2020
PRODUKTET ME DASHURI SH SERRBIMI I MADH I KLIENTVE DO T P ORR porositen përsëri së shpejti
Elizabeth
28/07/2020
Bleva tenxhere të mëdha me bimë të lehta dhe isha absolutisht mbi hënë me to, pastaj bleva 2 ato më të vogla. kaq elegant, dhe ata ndriçojnë kopshtin bukur. Pesë yje nga unë.
Sajida
28/07/2020
Unë jam shumë i kënaqur me të dy, produktin që bleva, dorëzimin e tij dhe shërbimin ndaj klientit nga shitësi. Nuk mund të prisja më shumë! Unë do ta rekomandoja Viadurini për të gjithë miqtë e mi.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro