Llamba Dyshemeje - Dizajni Italian

167 Produkte
Viadurini Living
lek 170.241,40 lek 238.318,03  - 29%
Viadurini Lighting
lek 11.063,70 lek 15.449,31  - 28%
Viadurini Lighting
lek 290.446,98 lek 400.816,83  - 28%
Viadurini Lighting
lek 48.740,08 lek 77.545,55  - 37%
Viadurini Lighting
lek 47.344,66 lek 64.862,17  - 27%
Viadurini Lighting
lek 86.516,12 lek 100.168,33  - 14%
Viadurini Lighting
lek 17.143,75 lek 24.021,18  - 29%
Viadurini Lighting
lek 18.838,18 lek 26.413,33  - 29%
Viadurini Lighting
lek 20.532,63 lek 28.705,81  - 28%
Faqe 1 të 4

Dizajn llambat e dyshemesë, shabby chic, klasik, modern, elegant dhe i cilësisë së mirë për të ndezur të gjithë shtëpinë tuaj të bërë në Itali.

Kjo pjesë e katalogut tonë u kushtohet llambave në këmbë.
Proposaldo propozim që ju gjeni në këtë pjesë është krijuar për t'ju ndihmuar të krijoni mjedise moderne dhe të projektimit duke përfituar nga bukuria unike e secilës prej këtyre llambave të dyshemesë.

Do dhomë ka llojin e vet të llambës ideale në këmbë, ato që propozohen këtu ju lejojnë të mobiloni me lehtësi të gjithë shtëpinë.
Disa prej tyre karakterizohen nga forma lineare dhe të buta që i bëjnë ato me të vërtetë të jashtëzakonshme dhe me një bukuri të pakrahasueshme. Ato janë perfekte kur ju duhet të prekni stilin e një qëndrimi të dobët, jashtë orarit ose një dhomë gjumi ose një studio.
Llambat e të tjerëve janë bërë me vija më të thjeshta dhe katrore për të kujtuar një kub ose një astrolabe. Për ata që në vend të kësaj kanë hapësira të mëdha janë shumë interesante llamba dysheme me hark, një model minimal për të ndriçuar një cep të dhomës së ndenjes në të cilën mund të keni vendosur një kolltuk për të krijuar këndin tuaj të leximit.

Ju kujtojmë se çdo artikull i propozuar është bërë me materiale me cilësi të lartë, për të garantuar një blerje të lehtë dhe mbi të gjitha të sigurt me kalimin e kohës. Për secilin artikull ne kemi krijuar një fletë produkti specifike të plotë me të gjitha informacionet e nevojshme për të qenë në gjendje të vlerësojmë me kujdes llambën më të mirë të dyshemesë ndriçuese sipas nevojave tuaja. Për çdo pyetje ose shqetësim që mund të kontaktoni stafin tonë përmes postës elektronike ose bisedës direkte, do të jetë e gatshme t'ju japë të gjitha informacionet e nevojshme.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në