Radiatorë Dekorativë - dhe Radiatorë Modernë - Ngrohje në Shtëpi

  • Komente :
  • : 5,0
Radiatorë dekorativë për efikasitet, funksionalitet dhe dizajn në ngrohjen e shtëpisë . Radiatorë modernë të bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe vëmendje në detaje për një produkt unik dhe origjinal. 
Zbuloni format dhe stilin që i përshtaten më shumë dhomës tuaj.
99 Produkte
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 167.597,62
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 178.121,64
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 294.967,87
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 115.370,89
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 143.205,47
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 151.860,76
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 324.376,14
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 338.145,90
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 310.212,96
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 310.212,96
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 93.142,57
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 310.212,96
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 227.692,78
Xò by Metalform Design Exclusive Viadurini
lek 175.662,76
Faqe 1 të 5

Radiatorë dekorativë për ngrohjen e shtëpisë, të prodhuar në dizajnin e Italisë: fuqia nga 500 në 3000 w.

Të gjithë radiatorët modernë janë prodhuar në Itali dhe kujdesen në çdo detaj nga zejtarë të aftë.

Radiatorë uji të realizuar në formë vertikale me mbulesë druri të vërtetë, për ata që e duan stilin klasik dhe natyral.  Me një mbulesë ose një zbukurim pasqyre, si një notë muzikore, për ata që duan një mobilje elegante dhe funksionale. Por edhe radiatorë me ngjyra me vija sinusioze për ata që duan dizajnin origjinal dhe modern. Ato janë bërë gjithashtu prej çeliku dhe mund të personalizohen në madhësi dhe ngjyrë Me Ne jemi të sigurt se këta radiatorë dekorativë do t'ju pushtojnë ju dhe mysafirët tuaj.

Këta radiatorë krijojnë një sistem ngrohje efikas dhe thelbësor me zgjidhjet tona të personalizuara për të përfituar sa më shumë nga ngrohja juaj ose për të krijuar një sistem të ri ekonomik dhe të projektimit. Stafi ynë është në dispozicionin tuaj për t'ju dhënë më shumë informacion ose sqarime mbi produktet e paraqitura këtu. Mos hezitoni të kontaktoni Shërbimin tonë të Ndihmës.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në