Tavolina dhe Karrige - ër të Furnizuar Shtëpinë tuaj me Dizajn Italian

  • Komente :
  • : 4,9
Tavolina dhe karrigedhomën e ngrënies për të mobiluar dhomën e ngrënies dhe kuzhinën me një dizajn unik dhe elegant. Materiale me cilësi të lartë për tavolina dhe karrige të stilit italian, të përzgjedhura me kujdes për të ofruar më të mirën e dizajnit italian dhe ndërkombëtar.
1665 Produkte
Viadurini Living
lek 240.710,18 lek 324.335,78  - 26%
Viadurini Living
lek 206.422,68 lek 289.051,56  - 29%
Viadurini Living
lek 362.410,85 lek 471.154,04  - 23%
Viadurini Living
lek 20.632,30 lek 28.905,15  - 29%
Viadurini Living
lek 118.909,84 lek 166.553,50  - 29%
Viadurini Living
lek 16.147,02 lek 22.625,76  - 29%
Viadurini Living
lek 169.344,35 lek 237.022,27  - 29%
Viadurini Living
lek 182.800,19 lek 255.960,13  - 29%
Viadurini Living
lek 171.038,79 lek 222.370,35  - 23%
Viadurini Living
lek 16.844,73 lek 21.928,05  - 23%
Viadurini Living
lek 17.642,12 lek 24.718,89  - 29%
Viadurini Living
lek 20.233,60 lek 28.307,12  - 29%
Viadurini Living
lek 100.968,70 lek 141.435,92  - 29%
Viadurini Living
lek 206.422,68 lek 289.051,56  - 29%
Viadurini Living
lek 206.422,68 lek 289.051,56  - 29%
Viadurini Living
lek 183.996,27 lek 239.215,08  - 23%
Viadurini Living
lek 26.612,68 lek 37.178,01  - 28%
Viadurini Living
lek 130.671,24 lek 182.999,53  - 29%
Viadurini Living
lek 154.493,07 lek 216.190,64  - 29%
Viadurini Living
lek 144.027,41 lek 201.638,38  - 29%
Viadurini
lek 23.124,12 lek 32.393,70  - 29%
Viadurini Living
lek 53.823,40 lek 69.970,41  - 23%
Viadurini Living
lek 154.493,07 lek 216.190,64  - 29%
Viadurini Living
lek 138.146,71 lek 193.365,52  - 29%
Viadurini Living
lek 231.938,95 lek 324.734,47  - 29%
Viadurini Living
lek 141.136,89 lek 197.551,79  - 29%
Viadurini Living
lek 20.233,60 lek 28.207,44  - 28%
Viadurini Living
lek 15.748,33 lek 22.027,72  - 29%
Viadurini Living
lek 40.068,53 lek 56.115,87  - 29%
Viadurini Living
lek 29.104,51 lek 32.692,73  - 11%
Viadurini Living
lek 19.535,89 lek 25.416,60  - 23%
Viadurini Living
lek 458.894,27 lek 642.491,85  - 29%
Viadurini Living
lek 272.007,48 lek 356.031,79  - 24%
Viadurini Living
lek 58.308,68 lek 75.851,12  - 23%
Viadurini Living
lek 362.410,85 lek 471.154,04  - 23%
Faqe 1 të 35

Tavolina dhe karrige për dhomën e ngrënies për dizajnin e shtëpisë në stilin e bërë në Itali.

Secila shtëpi ka një plan urbanistik dhe një strukturë që ndryshon nga ato të shtëpive të tjera, nuk ka dyshim për këtë. Por nga studiot e vogla deri tek vilat e mëdha, secila shtëpi karakterizohet nga prania e dhomave të gjumit, banjove, dhomës së ndenjes dhe një zone kuzhine.

Në këtë pjesë, ne kemi zgjedhur dhe grupuar tabelat dhe karriget italiane të dizajnit më origjinal modern për kuzhinën, dhomën e ngrënies dhe dhomën e ndenjes. Ato janë copa mobiljesh shumë të veçanta dhe shumëngjyrëshe, të bëra me materiale me cilësi të lartë, si qeramikë, dru të ngurtë, melaminë, alumin, xham të zbutur, të gjitha në dispozicion me çmime shumë të volitshme. Dizajni inovativ dhe ngjyrat e ndritshme i bëjnë këto karrige dhe tavolina unike.

Zgjidhni tabelat dhe karriget e përsosura moderne dhe klasike të dizajnit për dhomën tuaj të ngrënies dhe kuzhinën nga markat më të mira, si Viadurini Collezione Living, Viadurini Collezione Cuoio, Mabele, dhe shumë më tepër.
Mos hezitoni të na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në