Ndriçimi - Llamba Tavoline Dizajni

43 Produkte
Viadurini Lighting
lek 100.669,69 lek 146.020,88  - 31%
Viadurini Lighting
lek 86.316,78 lek 125.189,23  - 31%
Viadurini Lighting
lek 59.604,42 lek 86.416,44  - 31%
Viadurini Lighting
lek 62.694,29 lek 90.901,73  - 31%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 29.602,86  - 37%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 29.602,86  - 37%
Viadurini Lighting
lek 18.838,18 lek 26.413,33  - 29%
Viadurini Living
lek 86.316,78

Llambat e tryezave të projektuara të propozuara për ndriçim të përsosur për çdo dhomë në shtëpinë tuaj me të bërë në Itali.

Kjo kategori e faqes sonë të internetit tregon çdo lloj llambash tavoline, të dizajnuara për të pasuruar një tavolinë të thjeshtë zyre, si dhe një tavolinë kafeje ose ndonjë tryezë, me një objekt dizajni që tërheq vëmendjen falë ndriçimit homogjen të kombinuar në mënyrë të përkryer me një dizajn të rafinuar dhe ekstravagant, ideale për ata që nuk kanë frikë të guxojnë.
Elementi vizual është padyshim faktori i parë që vëreni në ato llamba por në të njëjtin nivel është e mundur të admironi edhe cilësinë e lartë të materialeve të përdorura për krijimin e atyre pjesëve të projektimit. Lëndët e para inovative, të tilla si polietileni ose metakrilati, së bashku me markën e prodhuar në Itali bëjnë të mundur një ndriçim të projektimit.

Lëreni veten të tërhiqeni nga dizajni dhe stili dhe zgjidhni llambën që përputhet më shumë me stilin tuaj të mobiljeve dhe me shijen e të gjithë familjes. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'i përgjigjet ndonjë prej pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në