Made in Italy

Abat-jour cilindrik në efektin e gërvishtur të dyllit aromatik të bërë në Itali - Donata

 • Made in Italy
 • Kod: DONATA
lek 10.339,86 lek 12.164,53 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Gjatësia (cm) 16.5
Thellësia (cm) 16.5
Lartësia (cm) 26

Llambë luksoze moderne në dyllë aromatik në dispozicion në ngjyra të ndryshme Made in Italy.

Abat-jour punuar me dorë nga ekspertë italianë cerai në sektor që nga viti 1905 të cilët përdorin teknika artizanale ku dylli është i përzier me aromën për të krijuar një llambë të aftë për të dehur ambientin me një parfum delikat , duke përdorur lëndë të para të zgjedhura dhe të çertifikuara për të siguruar një cilësi të lartë dhe krejtësisht produkt i prodhuar në Itali .
Kjo llambë përbëhet nga një sistem elektrik i brendshëm dhe një llambë LED (e ftohtë) dhe është një copë mobilje e gjithanshme e aftë për të krijuar një dritë të butë dhe relaksuese falë efektit të gërvishtur të dyllit.
Dalila është në dispozicion në 4 ngjyra dhe në dy madhësi të ndryshme për të kënaqur çdo lloj nevoje.

Madhësitë e disponueshme :
 • L 14 x P 14 x H 26 cm;
 • L 18 x P 18 x H 40 cm.

Ngjyrat e disponueshme :
 • të bardhë;
 • ivory;
 • Orange;
 • kuqe.

Paralajmërime : këshillohet që produkti të mos mbahet larg burimeve të nxehtësisë direkte, dhe të përdorni llamba me të njëjtat karakteristika si llamba e furnizuar (llambë LED e ftohtë).
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në