Orët e Murit të Mëdha dhe të Vogla të Modelit Modern, Vintage dhe të Prodhuar në Itali

 • Komente :
 • : 5,0
Orë muri të bëra në madhësi të ndryshme për të përmbushur çdo nevojë. Forma klasike (katrore ose të rrumbullakëta) dhe forma origjinale për të dhënë një prekje të dizajnit unik në muret e shtëpisë. Orë muri dizajn në stilin modern ose të cilësisë së mirë për një mobilje gjithmonë në modë.
218 Produkte
Viadurini Living
lek 22.041,93 lek 25.931,68  - 15%
Viadurini Time Design
lek 4.318,42 lek 5.080,49  - 15%
Viadurini Time Design
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Time Design
lek 5.038,16 lek 5.927,24  - 15%
Viadurini Time Design
lek 8.906,74 lek 10.478,52  - 15%
Viadurini Time Design
lek 4.228,45 lek 4.974,65  - 15%
Viadurini Time Design
lek 14.169,81 lek 16.670,37  - 15%
Viadurini Time Design
lek 3.193,83 lek 3.757,45  - 15%
Viadurini Time Design
lek 3.373,77 lek 3.969,13  - 15%
Viadurini Time Design
lek 4.318,42 lek 5.080,49  - 15%
Viadurini Time Design
lek 3.868,58 lek 4.551,27  - 15%
Viadurini Time Design
lek 5.577,96 lek 6.562,30  - 15%
Viadurini Time Design
lek 4.498,35 lek 5.292,18  - 15%
Viadurini Time Design
lek 11.920,63 lek 14.024,28  - 15%
Viadurini Time Design
lek 9.941,36 lek 11.695,72  - 15%
Viadurini Time Design
lek 6.792,51 lek 7.991,19  - 15%
Viadurini Time Design
lek 4.813,24 lek 5.662,63  - 15%
Viadurini Time Design
lek 6.522,61 lek 7.673,66  - 15%
Viadurini Time Design
lek 12.280,50 lek 14.447,65  - 15%
Viadurini Time Design
lek 13.315,13 lek 15.664,86  - 15%
Viadurini Time Design
lek 13.809,94 lek 16.246,99  - 15%
Viadurini Time Design
lek 10.481,17 lek 12.330,78  - 15%
Viadurini Time Design
lek 8.996,70 lek 10.584,36  - 15%
Faqe 1 të 10

Ora e murit ideal për çdo ambient dhe stil në shtëpi dhe zyrë

Në këtë seksion mund të zhytni veten në një përzgjedhje të gjerë të orëve të murit me çdo formë dhe stil:
 • Ora ngjitëse e murit : lehtë mund të aplikoni përbërësit e ndryshëm duke ndjekur udhëzimet e bashkangjitura.
 • Ora me mure të mëdha : nëse keni tavane të larta ose doni t’i jepni personalitet një muri të zhveshur.
 • Ora e murit katror , ribotimi i një klasike.
 • Ora e rrumbullakët ose ovale e murit , ne mund t'ju mrekullojmë me krijime që nuk janë parë kurrë.
 • Orë projektuesi të murit , modelet me më shumë personalitet.
 • Ora moderne e mureve , format më gjeometrike dhe materialet më në modë.
 • Orë të cilësisë së mirë të murit , me linja klasike dhe të njohura, për një stil që nuk është kurrë banal dhe jashtë vendit.
De la forme ronde traditionnelle, aux carrés surpris, du design fantaisiste deri tek ai klasik: bota e orëve për tu varur në mur është vërtet e pakufishme. Shumëllojshmëria e madhe e propozimeve ju lejon të mendoni për një orë të ndryshme për secilën dhomë: nga ana tjetër, çdo hapësirë ​​në shtëpi ka nevojë për orën e vet, nga kuzhina në dhomën e ndenjes, nga banjo në zyrën e shtëpisë dhe madje edhe në kompania ku punoni, ku koha është e rëndësishme.

Gjithashtu nga pika ngjyra e parë që ju keni një fushë të hapur, nga klasike modele në të zezë ose të bardhë, me shumë ngjyra ato, ose me kombinime imagjinative, nga e arta e rafinuar në jeshile dhe bakër. Ora e murit mund të veprojë gjithashtu si një element i kundërt për të dhënë një forcë gjallërie në dhomë.

Ora e murit të kuq për dhomat e jetesës elegante, ngjyra e drurit për ambientet e brendshme me një frymëzim të fortë natyror, ose në mermer për të ngjallur një prekje luksoze: të zgjidhni modelin më të përshtatshëm, lejoni veten të udhëhiqeni nga shija dhe stili juaj i hapësirave.

Për secilën dhomë orën e vet.

Il y a des horloges murales conçues pour les installations de chambre qui sont absolument silencieux et petit en taille avec des couleurs chaudes .
L'
horloge murale pour la cuisine moderne, këtu ne mund të gjeni modele pafund dhe ngjyra, sigurisht ato me një numër të madh dhe të leximit të menjëhershme janë treguar brenda dials stilizuara dhe me linja të mirë-përcaktuar dhe moderne dhe shumë i gjallë, nëse në vend që ajo është e kuzhinës së një B&B, një orë muri në formën e një tenxhere kafeje dhe filxhan  është e përsosur. Sa i përket orës së murit për dhomën e ndenjes, këtu mund të hapni hapësirë ​​dhe të zgjidhni një produkt me madhësi të madhe që dekoron një mur të madh, duke përdorur forma dhe ngjyra të veçanta, veprat e vërteta të artit janë ato të bëra në kanavacë: muri i sahatit që japin mundësinë për të zgjedhur deri në 3 zona kohore, pra ideale për instalime zyrash apo studio.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në