Ndriçimi - Llamba Varëse Shabby Chic - Made in Italy

23 Produkte
Aldo Bernardi
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
Viadurini by Sideform
lek 25.615,94 lek 29.403,52  - 13%
Ferroluce
lek 14.950,94 lek 19.436,23  - 23%
Ferroluce
lek 13.854,54 lek 18.140,47  - 24%
Ferroluce
lek 19.535,89 lek 25.416,60  - 23%
Ferroluce
lek 24.619,22 lek 32.094,69  - 23%

Llampat më të mira italiane të shndritshme me varëse elegant për shitje në internet.

Llambat e këtij seksioni kanë karakteristika karakteristike të një stili të rafinuar dhe provncal të dizajnuar për ata që preferojnë një mobilje klasike, por bashkëkohore në të njëjtën kohë.

Zgjedhur me kujdes nga stafi ynë, llampat e pezulluara dhe provincale të pezulluara pasurojnë një stil të thjeshtë por me ndikim, me dekorime klasike dhe cilësi dhe linja mëkatare. Materialet e përdorura, si balta, qeramika dhe pëlhura, reflektojnë gjithmonë cilësi të lartë që garantojnë një kohëzgjatje të mirë me kalimin e kohës për secilin produkt.
Kombinohen në mënyrë të përsosur me stile të ndryshme të projektimit dhe jo vetëm me shurdhët e të njëjtës llambë, ato përputhen në një mënyrë të patëmetë duke i dhënë një prekje elegante çdo ambienti.

Zgjidhni llojin e ndriçimit që është më i përshtatshmi për shijen tuaj dhe që është në përputhje me mobiljet e shtëpisë tuaj midis opsioneve në faqen tonë dhe na lejoni t'ju ndihmojmë. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju ndjekë gjatë blerjes duke e bërë atë më të lehtë dhe më të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në