Dush për Jashtë - Bërë për të Matur Prodhuar Kolona Dushi

24 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 354.736,03 lek 487.301,05  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 316.561,29 lek 434.773,41  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 205.525,62 lek 282.273,80  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 218.283,77 lek 299.816,24  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 185.591,03 lek 254.963,41  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 198.249,50 lek 272.406,17  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 245.594,15 lek 337.293,27  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 234.630,13 lek 322.342,33  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 229.247,79 lek 314.866,86  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 281.974,78 lek 387.229,41  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 600.330,18 lek 824.594,32  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 467.466,14 lek 642.192,82  - 27%
Viadurini in the Garden
lek 289.250,90 lek 403.476,11  - 28%

Dush kolona për kopsht ose në natyrë: i punuar me dorë krijimet made in italy.

Në këtë seksion do të zbuloni objekte të çmuara me një dizajn minimal, tërësisht të bëra në Itali me kujdesin dhe vëmendjen maksimale për çdo detaj. Krijime të krijuara me dorë që vijnë nga përvoja në sektorin sanitar për të siguruar performancë të nivelit të lartë dhe për të përmirësuar në mënyrë elegante mjedise të rafinuara.

Artikuj të nivelitlartë teknik që vijnë nga inovacioni i vazhdueshëm dhe një filozofi prodhimi që synon përsosmërinë. Për këtë arsye, dizajni, bukuria, ergonomia dhe emocionet luajnë një rol kryesor në produktet e zgjedhura nga Viadurini

Kolonat e dushit të kopshtit ju lejojnë të qetësoheni kur është shumë nxehtë pa pasur nevojë të hyni në shtëpi ose të bëni një dush të shpejtë para se të hyni në pishinë ose thjesht të dilni jashtë.
Moderne në dizajn dhe të  dobishme në jetën e përditshme, dushet në natyrë janë një mobilje e gjithanshme për çdo kopsht.

Kontaktoni shërbimin tonë Help Desk për çdo informacion ose pyetje në lidhje me artikujt ose porositë tona, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë në të gjitha nevojat tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në