Lavamane Banaku prej Guri Design Italian - Copë Unike

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
147 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 76.940,35 lek 96.175,43  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 84.177,31 lek 105.221,63  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 57.743,35 lek 72.179,19  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 47.383,07 lek 59.228,83  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 39.917,57 lek 49.896,96  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 146.491,37 lek 183.114,21  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 219.546,61 lek 274.433,26  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 228.916,56 lek 286.145,71  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 170.639,97 lek 213.299,96  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 59.952,53 lek 74.940,66  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 69.931,91 lek 87.414,89  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 59.952,53 lek 74.940,66  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 41.974,38 lek 52.467,98  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 1.771.989,42 lek 2.214.986,77  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 108.173,55 lek 135.216,94  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 174.068,00 lek 217.585,00  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 174.068,00 lek 217.585,00  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 174.068,00 lek 217.585,00  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 40.527,00 lek 50.658,74  - 20%
Faqe 1 të 7

Lavamane prej guri të punuar me dorë për të mobiluar banjot me dizajn dhe luks.

Lavamani prej guri i banjës është i disponueshëm në format nga më të ndryshmet: lavamanë katrorë, për ata që e duan linearitetin, levanë drejtkëndëshe, për ata që duan linjat e thjeshta dhe kanë një hapësirë ​​mjaft të madhe, ovale dhe të rrumbullakëta për ata që i pëlqejnë linjat e përmbysura dhe të buta.

Me shumë modele legenësh banakësh prej guri natyral me nuanca të ndryshme gri, mermeri, bazalt i zi, oniksi dhe guri i lumit, Koleksioni Viadurini Bathroom ju mundëson të arredoni çdo banjë në një stil modern me ngjyrën e dëshiruar: ngae bardhagri dhe e zezë përmes të gjitha tonaliteteve të ngjyrave të gurit të disponueshëm në natyrë.
Por ajo që e bën çdo lavaman të paraqitur në këtë seksion unik dhe të veçantë janë papërsosmëritë dhe damarët në sipërfaqen e çdo guri.

Kontaktoni shërbimin tonë të klientit të Help Desk për çdo pyetje, ne do të jemi në gjendje t'ju përgjigjemi dhe t'ju ndihmojmë të gjeni produktin që plotëson nevojat tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në