Mbajtës i Druve të Zjarrit Lëkurë - Dizajni Italian

  • Komente :
  • : 5,0
Mbajtëse e trungut prej lëkure të bërë nga zejtarë italianë me materiale të cilësisë së lartë. Topth tin mbajtësi i dizajnit modern, praktik dhe funksional që të vendoset pranë tuaj sobë topth.
25 Produkte
Viadurini Leather
lek 42.785,87
Viadurini Leather
lek 35.966,29
Faqe 1 të 2

Mbajtëse për dru zjarri në lëkurë dhe eko-lëkurë me bazë të fortë druri

Ato janë bërë prej lëkure me dy shtresa dhe me një bazë druri të ngurtë jo deformuese për të mbështetur peshën e drurit dhe garantojnë forcë dhe qëndrueshmëri maksimale.

Mbajtësit e druve të zjarrit të Viadurini Leather Collection janë prodhuar 100% në Itali produkte të disponueshme në formën e një qeseje ose shporte. Disa modele janë gjithashtu të disponueshme me rrota për lehtësi më të madhe kur lëvizni dhe transportoni dru.
Dizajni modern i mbajtësve të prerjeve prej lëkure i bën ato sende unike të mobiljeve që të vendosen pranë oxhakut ose sobës me pelet midis propozimeve në të vërtetë ekziston edhe mbajtësi i peletit. Për më tepër, këto modele mund të përdoren gjithashtu si raft për revista dhe, sipas kërkesës, ato janë në dispozicion në eko-lëkurë.

Zgjidhni modelin që i përshtatet më së miri nevojave tuaja dhe mos hezitoni të na kontaktoni për këshilla ose më shumë informacione rreth një produkti. Stafi ynë është në dispozicionin tuaj përmes bisedës së duhur në fund të faqes, në numrin tonë të telefonit ose në adresën tonë të postës elektronike.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në