Ndriçimi për jashtë dhe për Kopshtin

  • Komente :
  • : 5,0
267 Produkte
Toscot
lek 18.539,17 lek 26.911,70  - 31%
Viadurini Lighting
lek 31.995,02 lek 44.753,16  - 29%
Viadurini Lighting
lek 37.178,01 lek 51.677,43  - 28%
Viadurini Lighting
lek 16.645,38 lek 20.333,28  - 18%
Made in Italy
-15% ne shporten
Viadurini in the Garden
lek 115.819,97 lek 125.089,55  - 7%
Viadurini Lighting
lek 43.557,08 lek 60.544,34  - 28%
Viadurini Lighting
lek 14.651,92 lek 18.140,47  - 19%
Viadurini Lighting
lek 82.628,88 lek 105.852,67  - 22%
Viadurini Lighting
lek 11.960,76 lek 15.748,33  - 24%
Faqe 1 të 12

Ndriçimi i jashtëm ose kopshti juaj nuk ka qenë kurrë kaq dizajn, me shirita, ndriçues, llamba dhe drita muri për çdo shije.

Nga fenerët klasikë me mbajtëse qirinjsh deri tek postat e llambave të kopshtit, secila artikull karakterizohet duke u bërë me produkte me cilësi të lartë dhe për çmimin e jashtëzakonshëm.

Zgjidhni llambën më të përshtatshme në natyrë për nevojat tuaja në përputhje me stilin që dëshironi të mobiloni kopshtin tuaj.
Një stil modern dhe origjinal karakterizon, për shembull, llambat varëse për përdorim në natyrë. Bërë në forma dhe përfundime më të larmishme. Pavarësisht nga rrethi apo katror, ndriçimi do të jetë ylli i hapësirave tuaja në natyrë.
Një dizajn i cilësisë së mirë për argjendat në natyrë të bëra prej bakri dhe bronzi nga markat e famshme italiane Aldo Bernardi dhe Il Fanale.
Një prekje retro me linja të thjeshta dhe të rafinuara për të ndriçuar kopshtin tuaj me stil.

Falë propozimeve tona, ju tani do të keni mundësinë për të blerë një llambë të mrekullueshme në natyrë me vetëm disa klikime. Për çdo nevojë ose për më shumë sqarime ose sqarime mund të kontaktoni stafin tonë përmes postës elektronike ose në bisedën e duhur, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë gjatë blerjes dhe do t'ju ndihmojmë të zgjidhni produktin që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në