Oxhak me Bioethanol në Mur - Ngrohja Dizajn

  • Komente :
  • : 5,0
8 Produkte
Viadurini Fire Design
lek 74.267,81 lek 87.373,90  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 153.078,97 lek 180.092,90  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 127.438,34 lek 149.927,47  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 66.080,81 lek 77.742,13  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 88.752,51 lek 104.414,72  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 99.593,54 lek 117.168,87  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 88.752,51 lek 104.414,72  - 15%
Viadurini Fire Design
lek 17.948,43 lek 21.115,80  - 15%

Zjarrit në mur bioethanol për një ambient dizajni dhe ngrohtësi të prodhuar në Itali

Zjarrit në mur të bioethanolit ndërthurin aspektin funksional me estetikën, duke mbyllur vatra të ngrohta në strukturat moderne me një dizajn novator.

Ndër propozimet tona të mrekullueshme zjarrit në mur me formën e një flakë të madhe, perfekte për ata që duan të jenë origjinale. Për ata që preferojnë forma klasike drejtkëndëshe, ka ka zjarrit në mur me kornizë druri ose kornizë metalike dhe xhami në pjesën e përparme.
Dimensione të mëdha dhe të vogla për të përmbushur çdo nevojë tuaj, në varësi të madhësisë së murit në të cilin dëshironi ta vendosni. Pavarësisht nëse jeni të apasionuar pas stilit klasik apo modelit modern, do të gjeni zgjidhjen e duhur për ju.

Në rast dyshimi ose për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni. Stafi ynë i disponueshëm përmes postës elektronike, në bisedën në fund të faqes dhe në numrin e telefonit në sit do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë ju gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në