Aromat e Dhomës me Shkopinj | Aromat Relaksuese të Prodhuara në Itali

aromat zgjedhur nga Viadurini janë të relaksuar dhe në gjendje për të qetësuar shpirtin. Aroma qelibar, aroma orientale dhe lulesh ideale për vende të tilla si llixhat, qendrat Wellness, zyrat, hotelet dhe shtëpitë. Esencat e krijuara dhe të përfshira në shpërndarësit e aromaveshtëpinë tonë janë dizajnuar nga mjeshtrit e parfumeve: Oud Dru, Uji Detar, Liri i Bardhë, Lëkurë, Amber, Pambuk dhe Kërp.
18 Produkte
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 3.238,81 lek 3.810,37  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.903,21 lek 5.768,48  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 23.391,44 lek 27.519,34  - 15%

Parfumerë dhoma me shkopinj aromë relaksues dhe qetësues të prodhimit artizanal italian

Aromat e dhomës me shkopinj janë të gjithanshme jo vetëm sepse ato do të përhapin një aromë të krijuar posaçërisht për të dhënë ndjesi unike që do të relaksojnë dhe qetësojnë këdo që kap aromën, por edhe si elemente origjinale mobilimi.

Në fakt, versioni 2.5 litërsh i shpërndarësit është bërë duke përdorur një gotë të çmuar, e njëjta gjë që përdoret për dy versionet e tjera prej 500 ml dhe 200 ml.

Mos e nënvlerësoni fuqinë e aromave aromatike. Ka akorde të nuhatjes të afta të promovojnë qetësinë dhe relaksimin e trupit në mënyrë që të ndihmojmë mendjet e stresuara të kapin një moment paqeje gjatë një dite të vështirë.

Aromat e propozuara nga ne në këtë seksion janë ideale për mjedise të tilla si:
 • Zonë jetese
 • Zona e gjumit
 • Banjo
 • Arsimi
 • Restorante, SPA dhe Hotele
Aromat u krijuan nga parfumierë italianë të cilët kanë zgjedhur aromat e mëposhtme për këtë lloj:
 • Era dhe Sardenjës
 • Zemra e Firences
 • Thelbi i Portofinos
 • Venecia e Vjetër
 • Sassi i Matera
 • Ujë Positano
Për çdo informacion ose pyetje në lidhje me produktet tona, kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do të jemi të lumtur t'u përgjigjemi të gjitha kërkesave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në