Made in Italy

Aromë shtëpiake Amber 2,5 Lt me shkopinj - Sassidimatera

  • Made in Italy
  • Kod: SASSIDIMATERA2
lek 34.269,23 lek 42.836,53 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 2.5 Lt

Aromë shtëpiake orientale dhe qelibar me shkopinj - Made in Italy esencë.

Shkopinjtë e shpërndarësit të kallamit për dhomat me thelbin e specit rozë janë takimi i shkëlqyeshëm i shkëlqyesve të mirënjohur të specit rozë dhe mandarinës me ato aromatike të nerolit dhe labdanumit, për të rezultuar në një shfrytëzim intrigues të drurit të qelibarit dhe kedrit .

Isshtë një mobilje e vërtetë për shkak të dimensioneve të saj të mëdha dhe një dizajni luksoz të dizajnuar deri në detajet më të vogla, me një shije estetike minimale dhe tërheqëse tërheqëse.
Vendosur si një zbukurim ose në tokë për ta bërë atë protagonist absolut , aroma e dhomës me shkopinj do të karakterizojë hapësira më të mëdha si restorante, hotele, llixha dhe shtëpi me aftësi dhe gallatë, duke përhapur një nuhatje si dhe kënaqësi vizuale.

Një thelb agrumesh, druri dhe qelibari që vjen nga takimi i aromave mesdhetare me ato orientale të brigjeve të Detit të Zi, konceptuar nga pasioni dhe kërkimi i mjeshtërve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e aromave të gjalla dhe të ëmbla me një shpirt drunor dhe tropikal, me një energji jetësore dhe të freskët si natyra.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
  • Shënimet kryesore: Mandarin, Piper rozë, Gjethe limoni.
  • Shënime të zemrës: Neroli, Labdano, Elemi, Benzoin.
  • Shënimet bazë: Patchouli, Amber, Vanilla, Musk, Cedarwood.
Aromë: orientale dhe pikante.
Ndjenja: relaksuese.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e jetesës - Hyrja - Banjo.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Madhësia: 2.5 Lt e përshtatshme për hapësira të mëdha.
Pajisur me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse me gjatësi 65 cm.
Kohëzgjatja e aromës: rreth 10/12 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
  1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
  2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
  3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë