Ndriçimi - Llamba Muri Shabby

22 Produkte
Ferroluce
lek 35.284,22 lek 45.849,56  - 23%
Ferroluce
lek 13.356,18 lek 17.542,44  - 24%
Ferroluce
lek 15.947,67 lek 20.731,97  - 23%
Ferroluce
lek 24.021,18 lek 31.197,64  - 23%
Ferroluce
lek 14.950,94 lek 19.436,23  - 23%
Ferroluce
lek 19.735,25 lek 25.815,30  - 24%
Ferroluce
lek 17.343,10 lek 22.526,09  - 23%
Ferroluce
lek 21.330,01 lek 27.709,09  - 23%
Ferroluce
lek 12.857,81 lek 16.844,73  - 24%

Llamba muri dhe llamba muri në stil Provencal elegant dhe i ndritshëm për ndriçimin e bërë në Itali.

Nëse jeni duke kërkuar për një ndriçim që është në hap me kohën, por që nuk heqin dorë nga një kujtesë për të kaluarën me modelin e tij të shkathët, kjo pjesë e katalogut tonë është e përsosur për ju. Ideado ide e propozuar në faqen tonë të internetit karakterizohet nga një dizajn i ri - që nuk kalon pa u vërejtur falë formës së tij karakteristike dhe dekorimit të cilësisë së mirë.

Aplikacioni shabby i zgjedhur dhe i propozuar nga stafi ynë, kombinon në mënyrë të përsosur një dizajn funksional që lejon krijimin e dritave dhe atmosferës magjike, dhe një cilësi të materialeve me rëndësi të madhe.
Eachdo pjesë e kësaj kategorie të produkteve jep një prekje elegante dhe të përsëritur për çdo mjedis falë dekorimit të tij që lartëson hijeshinë.

Zgjidhni aplikacionin shabby që është më i përshtatshmi për stilin dhe shijen tuaj, pa hequr dorë nga elementi stil dhe dizajni italian që e karakterizon atë dhe me vetëm disa klikime do të merrni në shtëpi një pjesë të bukur mobiljesh. Për çdo pyetje ose dyshim mos dilni për të kontaktuar stafin tonë që do të jenë të kënaqur t'ju ndihmojnë gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në