Ndriçimi - Llamba Muri Dizajni

35 Produkte
Viadurini Lighting
lek 76.050,46 lek 110.238,29  - 31%
Viadurini Lighting
lek 88.409,91 lek 128.179,42  - 31%
Viadurini Lighting
lek 96.583,09 lek 140.040,49  - 31%
Viadurini Lighting
lek 156.187,51 lek 226.456,95  - 31%
Viadurini Lighting
lek 94.589,64 lek 137.149,99  - 31%
Viadurini Lighting
lek 100.669,69 lek 146.020,88  - 31%
Viadurini Lighting
lek 110.936,00 lek 160.872,14  - 31%
Viadurini Lighting
lek 98.676,22 lek 143.130,36  - 31%
Viadurini Lighting
lek 86.316,78 lek 125.189,23  - 31%
Viadurini Lighting
lek 86.316,78 lek 125.189,23  - 31%
Viadurini Lighting
lek 57.112,60 lek 85.718,73  - 33%
Toscot
lek 36.579,98 lek 51.231,90  - 29%
Toscot
lek 35.782,59 lek 51.929,61  - 31%

Dizajn llambë muri për murin e dhomës së gjumit dhe të gjitha mjediset e shtëpisë tuaj, të bëra në ndriçim në Itali.

Në këtë pjesë të katalogut tonë mund të gjeni të gjitha propozimet më të mira të llambave murale të dizajnit në shitje në internet.
Idetë e propozuara në këtë kategori të produkteve karakterizohen nga një stil modern dhe i pazakontë, ideal për ata që duan të përmirësojnë hapësirën e tyre duke i dhënë një prekje inovative dhe jo të parëndësishme.

Midis aplikimit që stafi ynë përzgjodhi për ju, do të gjeni zgjidhje të ndryshme për të kënaqur ndonjë nga nevojat tuaja. Të gjitha produktet ndryshojnë në formë, ngjyrë dhe materialet e përdorura që janë gjithmonë me cilësi të lartë për të garantuar një rezultat të mirë që mbetet i pandryshuar me kalimin e kohës.
Me ndikim të madh vizual ato llamba muri mund të jenë perfekte për një mobilje që tërheq vëmendjen falë formave të tij origjinale dhe të rafinuara që ndërthuren në mënyrë të përkryer me funksionalitetin e produktit.

Lëreni veten të mbingarkuar nga një dizajn unik dhe befasues dhe zgjidhni ndriçimin më të përshtatshëm për shijen tuaj që është gjithashtu në përputhje me mobiljet e shtëpisë tuaj. Për çdo pyetje apo dyshim stafi ynë është gjithmonë në dispozicionin tuaj të plotë, kështu që mos dilni për të na kontaktuar përmes bisedës sonë, përmes postës elektronike ose përmes telefonit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në