Made in Italy

Aplikim i Lartë Muri në Qeramikë të Bardhë dhe Abazhur në Dizajn Liri - Kadabra

 • Made in Italy
 • Kod: CADABRA
Lekë 137,292 Lekë 152,546 -10%
Material qeramike dhe liri
Ngjyrë E bardhe
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Lloji i sulmit E27
Gjatësia (cm) 39
Thellësia (cm) 20
Lartësia (cm) 150
70W

Llambë muri në qeramike me shkëlqim të bardhë dhe abazhur prej liri me dizajn modern, prodhuar në Itali.

Kjo llambë origjinale dhe unike e murit është në gjendje të krijojë atmosferë sugjestionuese dhe emocionale në sajë të dizajnit të tij të veçantë që duket se depërton dhe zhduket në mur.
Një plotësim që dëshiron të nxjerrë në pah vërtetësinë dhe një mijë nuancat që karakterizojnë personalitetin e secilit prej tyre, përmes përfaqësimit të elementeve të ndriçuar me një dizajn unik dhe inovativ.

Llamba është bërë nga qeramika me shkëlqim të bardhë si një material që përfaqëson origjinën, lakueshmërinë, krijimin dhe që çon drejtpërdrejt në origjinën e kulturës sonë. Abazhuri në liri të bardhë.
Një dizajn krejtësisht italian , i cili, përmes eksperimentimeve jokonvencionale dhe kërkimeve të vazhdueshme midis traditës dhe modernitetit , është në gjendje të mahnisë, guxojë dhe të entuziazmojë, duke ju lejuar të shprehni emocionet tuaja përmes një përdorimi dekorativ origjinal dhe personal të dritës.

Koleksioni dëshiron të jetë një ftesë për të qenë vetvetja pa frikë dhe pa frikë, duke çliruar identitetin e vërtetë të një personi dhe duke sfiduar stereotipet.
Kushtuar për të gjithë ata që e duan lirinë shprehëse dhe që shprehin stilin e tyre me liri dhe energji, duke zgjedhur të ndjekin zemrën dhe të jetojnë në ndjeshmëri, të lirë nga çdo e zakonshme dhe model.

Karakteristikat teknike:
 • Llamba nuk përfshihet
 • Lloji i burimit: Klasa e energjisë 1 x E27 maksimumi 70W nga E në A ++
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro
 • Sole 24ore
 • La Repubblica
 • Corriere della Sera