Karriget e Stilit Klasik në Dru, Metal, Plastikë dhe Lëkure - me Cilësi të Lartë Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
Modele klasike të karrigeve për të mobiluar dhomën e ngrënies ose kuzhinën,  një prekje klasike për tu kombinuar me një tryezë ngrënieje me një stil të thjeshtë. Materiale me cilësi të lartë për një karrige klasike të rehatshme dhe të dizajnuar.
37 Produkte
Viadurini Living
lek 26.612,68 lek 37.178,01  - 28%
Viadurini Living
lek 29.104,51 lek 32.692,73  - 11%
Viadurini Living
lek 13.256,50 lek 18.539,17  - 28%
Viadurini Living
lek 26.413,33 lek 36.978,67  - 29%
Viadurini Living
lek 17.642,12 lek 24.718,89  - 29%
Viadurini Living
lek 32.393,70 lek 36.280,96  - 11%
Viadurini Living
lek 22.625,76 lek 31.695,99  - 29%
Viadurini Living
lek 83.226,91 lek 108.244,82  - 23%
Viadurini Living
lek 27.609,41 lek 38.673,11  - 29%
Viadurini Living
lek 24.519,54 lek 34.586,51  - 29%
Viadurini Living
lek 116.118,98 lek 162.566,58  - 29%
Viadurini Living
lek 110.437,63 lek 154.592,75  - 29%
Viadurini Living
lek 81.931,17 lek 114.723,56  - 29%
Viadurini Living
lek 24.718,89 lek 34.586,51  - 29%
Viadurini Living
lek 99.274,25 lek 138.944,10  - 29%

Karrige klasike dizajne italiane të punuara me dorë për çdo dhomë të shtëpisë: dhomën e ndenjes, kuzhinën dhe dhomën e ngrënies.

Në Viadurini ne duam t'ju ofrojmë më të mirët e dizajnit italian, Në këtë pjesë ne propozojmë karriget klasike të dizajnit për dhomën e ngrënies.
Dizajn klasik për të dekoruar dhomën tuaj të ngrënies me një copë mobilje të bërë me kornizë druri dhe vend të veshur me susta dhe mbrapa me pëlhura të rafinuara.
Një pjesë e mobiljeve e përkryer për tu kombinuar me tavolina ngrënieje mermeri italiane dhe tavolina druri.

Ju mund të gjeni propozime që variojnë nga stili barok, në të cilin mbizotërojnë ngjyrat e arit dhe dekorimet në pëlhura prej kadifeje, deri tek stili i cilësisë së mirë më i rafinuar dhe më pak i guximshëm me ngjyra delikate dhe forma të thjeshta, dhe më në fund stili më fshatar që kujton tavernat me karriget klasike bërë prej druri dhe vend kashte.

Zbuloni të gjithë koleksionin në faqen tonë të internetit dhe lëreni veten të fitohet nga këto mobilje unike dhe të çmuara të projektimit të bëra nga materiale me cilësi të lartë.
Propozimet janë të shumta për të kënaqur çdo dëshirë dhe nëse keni nevojë për më shumë informacion ju lutemi kontaktoni Shërbimin tonë të Ndihmës.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në