Aromat e Ambientit - Aromat Natyrore Italiane

Aromat e ambientit konceptuar dhe projektuar për të përhapur e artizanale, parfume dhe esenca e italiane parfumiere përzgjedhura nga Viadurini në dhoma, dyqane dhe biznese. Parfumerët e dhomës me shkopinj të dizajnitmadhësive të ndryshme deri në 2.5 litra kapacitet me një kohëzgjatje prej rreth 10/12 muaj.
64 Produkte
Viadurini Home Fragrance
lek 42.184,48 lek 49.628,80  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 5.840,92 lek 6.871,68  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 5.840,92 lek 6.871,68  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 5.840,92 lek 6.871,68  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.461,82 lek 5.249,20  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 17.847,28 lek 20.996,80  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 8.842,52 lek 10.402,96  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 8.842,52 lek 10.402,96  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 8.842,52 lek 10.402,96  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.461,82 lek 5.249,20  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 42.184,48 lek 49.628,80  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 42.184,48 lek 49.628,80  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 42.184,48 lek 49.628,80  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.461,82 lek 5.249,20  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 5.840,92 lek 6.871,68  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 5.840,92 lek 6.871,68  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 5.840,92 lek 6.871,68  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 4.461,82 lek 5.249,20  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 8.842,52 lek 10.402,96  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 8.842,52 lek 10.402,96  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 8.842,52 lek 10.402,96  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 42.184,48 lek 49.628,80  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 42.184,48 lek 49.628,80  - 15%
Faqe 1 të 3

Parfumet dhe dekorojnë ambientet me shpërndarës llambë kallami të prodhuara në Itali.

Aromë shtëpi diffuser që ne ofrojmë ju nuk janë të thjeshta diffusers e parfume dhe aromat, por edhe autentike elemente mobilimin. Projektuar dhe konceptuar për ambiente të tilla si restorante, hotele, llixha dhe shtëpi.

Aromas e propozuara janë  të zgjedhur  nga më të mira mjeshtrit e parfume dhe esenca , ne garantojmë më e mirë e bërë në Itali aromat mënyrë të përshtatshme të ndarë në 4 të mëdha familjeve nuhatjes :
 • Agrumate
 • Lules
 • Me shije frutash
 • Orientale dhe qelibar
Të cilat nga ana tjetër janë ndarë në 3 kategori emocionale:
 • Ndjehu mire
 • Mbani qetësinë
 • Energjia e Re

Një përzgjedhje aromash të sofistikuara dhe të ndryshme.

Formatet e propozuara janë: 200 ml - 500 ml dhe 2.5 Lt Maxy ideal për Ujë Parfumi hapësira të mëdha apo ambiente. Për më tepër, ai gjithashtu do të rregullohet nga Rimbushja 1 litër ose 500 ml në mënyrë që të rimbushni parfumin tuaj për çdo ambient siç dëshironi.

Krijoni një atmosferë unike me notat aromatike që, falë shkopinjve, avullojnë aromën, duke furnizuar hapësirat, duke krijuar një atmosferë të këndshme të nuhatjes.
Këto enë qelqi janë paketa elegante me një dizajn minimal.

Për më shumë informacion mbi produktet tona kontaktoni shërbimin tonë Help Desk ne do të jemi të lumtur t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në