Made in Italy

Aromë shtëpiake Ujë deti 200 ml me shkopinj - Essenzadiportofino

  • Made in Italy
  • Kod: ESSENZADIPORTOFINO
lek 4.744,97 lek 5.931,21 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 200 ml

Shpërndarësi i Reed ngjit aromën e ujit të detit - Prodhuar në esencën e Italisë.

Shpërndarësi i kallamave për dhomat me thelbin e ujit të detit është një marrëveshje sublime e lehtësisë me shënimet e saj të freskëta dhe aromatike , paksa të drunjta.

Një thelb i lehtë dhe i paprekshëm që përshkon harmoninë e toneve lule dhe detare të konceptuara nga pasioni dhe kërkimi i mjeshtrit italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e parfumeve aromatike dhe detare me një shpirt të lehtë dhe të paprekshëm, i cili evokon freskinë e erës dhe pastërtinë e ajrit, detit dhe lavanderi të varur rishtas.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
  • Shënimet kryesore: pjepër, mandarinë.
  • Shënime të zemrës: nenexhik, vjollcë.
  • Shënime bazë: dru sandali, patchouli.
Aromë: ujërat.
Ndjenja: relaksuese.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e jetesës - Studimi - Banjo - Zona e natës.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 200 ml i përshtatshëm për hapësira me rreth 16 metra katrorë.
Furnizuar me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjata 25 cm.
Kohëzgjatja e aromës: rreth 3 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
  1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
  2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
  3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë