Peceta Luksoze prej Liri për Tryezën e Darkës - Made in Italy

14 Produkte
Viadurini Textile
lek 10.964,02 lek 15.349,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 8.671,55 lek 12.359,44  - 30%
Viadurini Textile
lek 12.658,47 lek 18.040,81  - 30%
Viadurini Textile
lek 7.475,47 lek 10.465,66  - 29%
Viadurini Textile
lek 6.478,74 lek 8.970,57  - 28%

Peceta prej liri të pastra elegante dhe të rafinuara - produkte të punuar me dorë me hem të qëndisur

Pecetat janë një element i rëndësishëm në dekorimin e tryezës. Kjo është arsyeja pse në zgjedhjen është mirë të mbani në mend funksionin për të cilin dëshironi t'i blini ato dhe çfarë përdorimi do të bëhen prej tyre.

Shekujt kalojnë, por rregullat e mirësjelljes mbesin - veçanërisht në lidhje me gjithçka që ndodh kur jeni rreth një tryeze, si për drekë ashtu edhe për darkë. Kjo është arsyeja pse prania e napkins është gjithmonë thelbësore.

Kur ka të ftuar speciale, peceta elegante prej liri nuk mund të mungojnë pranë shërbimit të darkës në festë. Zakonisht ofrohet në ngjyra natyrale siç janë turtledove ose krem, ato janë gjithashtu të shkëlqyera në mauve ose gri.

Për pyetje ose informacion, telefononi shërbimin tonë të shërbimit, ne do të jemi të lumtur t'ju ofrojmë mbështetjen që dëshironi.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në