Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

6 Peceta prej liri të lehta me dekor luksoz me cilësi të lartë - Virtu

Kod: VIRTU
lek 12.658,47 lek 18.040,81 -30%

madein_italy

- +
Material
100% liri
Ngjyrë
e bardhe
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Gjatësia (cm)
50
Lartësia (cm)
50
Viadurini Textile

6 Peceta prej liri të lehta me dritë të bardhë, luksoze dhe dizajn elegant të prodhuara në Itali.

Vlera e traditës është e kombinuar me stilin e jetës moderne në këtë shërbim prej 6 pecetash prej liri të lehta me dritë të palosur.
Lehtësia , liria, eleganca dhe pastërtia janë fjalët kyçe për këtë produkt nga hijeshia fisnike dhe pëlhura e çmuar .

Kjo liri është në të vërtetë modernitet absolut , një zgjedhje për të jetuar jetën bashkëkohore të atyre që duan të kalojnë një moment lirie totale, e cila çon në krijimin e një produkti autentik dhe të punuar me dorë , të cilësisë më të lartë .
Papërsosmëria natyrore e materialit tregon kështu vlerën e thjeshtësisë , të mbyllur në një mjeshtëri elegante dhe delikate për një përvojë sensibile sublime dhe sugjestionuese .

Artikulli lindi duke respektuar mjedisin, duke e marrë natyrën si një mënyrë jetese për të arritur një ekuilibër të energjive vitale, në një grup harmonik të përsosjes, natyrës dhe mirëqenies, në të cilin eko-qëndrueshmëria bëhet një mënyrë për të qenë. Për ata që jetojnë të tashmen me sytë e së nesërmes, për ata që e jetojnë botën si dhe hapësirë të pafund dhe të lirë që nuk ka nevojë për fjalë.

Masat:
  • 50 x 50 cm
Përbërja:
  • 100% liri
Këshilla të dobishme:
Lani produktin veçmas me ujë dhe sapun neutral në një maksimum prej 40% C, mos zbardhni, mos lagni dhe mos e shtrëngoni me dorë.
Ne rekomandojmë hekurosjen në temperatura të ulëta dhe mos ekspozim të drejtpërdrejtë në rrezet e diellit për të ruajtur integritetin e ngjyrës dhe fibrave natyrore.

Shënim: hijet dhe ndryshimet me kalimin e kohës dhe midis artikujve duhet të konsiderohen si karakteristika të veçanta të produktit, pasi është bërë me materiale natyrore. Liri ynë është modernitet i pafund. Një zgjedhje e stilit të jetës bashkëkohore, sfondi i ritmit të jetës. Kushtuar atyre që i jetojnë përvojat e tyre me hapësirën si një moment i lirisë së pastër, duke kërkuar një konkretitet që duhet të shkojë së bashku me një stil pa kompromise.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi