Viadurini Textile - Tekstile Luksoze Cilësi Italiane

Viadurini Textile luksoze për liri shtëpie. Liri për kuzhinë, dhomë gjumi dhe banjo për një stil unik. Liri dhe pambuk me cilësi të lartë për të krijuar produkte tekstili të dizajnit të prodhuara në Itali.
225 Produkte
Viadurini Textile
lek 2.376,32 lek 2.970,41  - 20%
Viadurini Textile
lek 2.376,32 lek 2.970,41  - 20%
Viadurini Textile
lek 2.376,32 lek 2.970,41  - 20%
Viadurini Textile
lek 12.724,87 lek 15.906,08  - 20%
Viadurini Textile
lek 11.728,33 lek 14.660,42  - 20%
Faqe 1 të 10

Tekstile luksoze italiane për shtëpinë e projektimit: liri dhe pambuku.

Viadurini Textile mbledh produkte me cilësi më të lartë si: rrobat e dushit, tepihët e banjës, platformat e kuzhinës, vrapuesit, mbulesat e tavolinave, pecetat, batanijet, çarçafët, mbulesat e duvetit, etj. Një përzgjedhje e produkteve të krijuara nga zejtarë të tekstilit master që punojnë me produktet më të mira në botë: liri dhe pambuku.
Këto materiale kanë kapacitete të mëdha dhe përdorimi i tyre i jep vetes përkryer krijimit të tekstilit shtëpiak.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në