Stoolet e kuzhinës - Rehatia në Tryezë është me Dizajn Made in Italy

Karriget e kuzhinës për të pajisur kuzhinën tuaj në shtëpi me një dizajn unik dhe të rafinuar. Stola me kuzhinë të lartë për të pasur rehati dhe dizajn së bashku në një produkt nga më të mirat e prodhuara në Itali.
94 Produkte
Viadurini Living
lek 68.275,97 lek 95.586,36  - 29%
Viadurini Living
lek 31.695,99 lek 45.959,20  - 31%
Viadurini Living
lek 64.488,40 lek 93.508,18  - 31%
Viadurini Bathroom
lek 44.254,79 lek 50.190,31  - 12%
Viadurini Living
lek 65.584,81 lek 98.377,20  - 33%
Viadurini Living
lek 98.676,22 lek 148.014,33  - 33%
Viadurini Living
lek 76.349,49 lek 109.141,88  - 30%
Viadurini Living
lek 52.727,00 lek 71.166,49  - 26%
Viadurini Living
lek 46.945,96 lek 57.357,79  - 18%
Viadurini Living
lek 78.342,94 lek 101.865,75  - 23%
Viadurini Living
lek 29.303,85 lek 38.075,07  - 23%
Viadurini Living
lek 30.200,91 lek 39.271,14  - 23%
Viadurini Living
lek 30.200,91 lek 39.271,14  - 23%
Faqe 1 të 2

Dizenjoni stola kuzhine për rehati dhe relaksim të sediljes, të bëra në Itali.

Stoolet që ne ofrojmë janë perfekte për kuzhinën ose dhomën e ndenjes; për të gjithë ata që duan të rikrijojnë një ambient të veçantë për dreka, darka apo aperitivë ku rehatia dhe atmosfera relaksuese janë mjeshtrat.
Stoolet mund të jenë fikse, të palosshme, stackable, ngritëse ose rrotulluese në varësi të përdorimit që preferoni të bëni prej tyre.

Materialet e sediljeve ndryshojnë në stilin që mund të përshtatet më së miri në shtëpinë tuaj: druri për një stil fshatar ose industrial, polipropileni për ata që kërkojnë diçka pothuajse zyrtare, pëlhurë, eko-lëkurë dhe lëkurë për ata që kërkojnë ndjesi të ngrohta dhe klasike, por edhe ne gjeni metale për një dizajn më modern.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në