2 stola të bëra nga polipropileni dhe strukturë metalike me mbështetëse për këmbë - Angel

 • Kod: ANGEL
Lekë 17,088 Lekë 18,986 -10%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 47
Thellësia (cm) 47.5
Lartësia (cm) 91.5

2 stola të brendshme në polipropilen dhe metal

2 stola të brendshme të bëra me sedilje dhe kurriz nga polipropileni   dhe struktura   metalike.
Kjo stoli dëshiron të marrë formën e sediljes tradicionale të ngrënies, por e përkthen formën e saj në diçka krejtësisht unike. Sedilja është e rehatshme dhe e rehatshme, ndërsa mbështetësi i këmbëve i integruar në strukturë mundëson rehati më të madhe. Kjo e bën këtë mobilje ideale për një kuzhinë moderne me hapësirë të hapur me gadishull ose për një zonë ndenjeje me një bar të lagësht.

Përfundimet e disponueshme:
 • të bardhë
 • e zezë
 • e verdhe
 • ndryshk
Dimensionet:
 • Gjatësia: 47 cm
 • Thellësia: 47.5 cm
 • Lartësia: 91.5 cm
 • Lartësia e sediljes: 65 cm
 • Pesha: 5.25 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro