Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Karriget e Dizajnit për Kuzhinë - Funksionale dhe me Cilësi të Lartë Italiane

Karriget e kuzhinës me dizajn italian: dekorojeni me një stil unik dhe me materiale me cilësi të lartë.

Zbuloni zgjedhjen tonë të karrigeve ideale për kuzhinën e krijuar dhe krijuar nga mjeshtrit italianë mjeshtër.

Karriget e kësaj kategorie janë të përbërë nga materiale të ndryshme si: druri, plastika, hekuri, alumini, eko-lëkura dhe lëkura.

Ju gjithashtu mund të gjeni karrige të rehatshme dhe për kursimin e hapësirës si ato stackable.

Për çdo informacion tjetër kontaktoni shërbimin tonë Ndihmë Desk, gjithmonë i gatshëm për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies