Çarçafë Shtrati Teke dhe Dyshe në Liri të Pastër dhe Pambuku Italian

26 Produkte
Viadurini Textile
lek 56.713,90 lek 79.439,34  - 29%
Viadurini Textile
lek 44.553,80 lek 62.395,27  - 29%
Viadurini Textile
lek 112.829,79 lek 157.981,62  - 29%
Viadurini Textile
lek 110.936,00 lek 155.290,46  - 29%
Viadurini Textile
lek 76.449,15 lek 107.048,75  - 29%
Viadurini Textile
lek 52.527,64 lek 73.558,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 102.762,82 lek 143.828,07  - 29%
Viadurini Textile
lek 69.173,03 lek 96.882,11  - 29%
Viadurini Textile
lek 96.184,40 lek 134.658,15  - 29%
Viadurini Textile
lek 30.001,56 lek 41.962,32  - 29%
Viadurini Textile
lek 29.802,22 lek 41.164,93  - 28%
Viadurini Textile
lek 25.117,59 lek 36.380,62  - 31%
Viadurini Textile
lek 15.249,96 lek 22.874,95  - 33%
Faqe 1 të 2

Fletë prej liri ose pambuku për shtretër të vetëm ose të dyfishtë, të bëra nga mjeshtrit ekspertë në sektorin e tekstilit italian.

Nga shtretër dyshe teke: në sajë të çarçafëve të bëra nga pëlhura me cilësi të lartëliri dhe pambuku do t'i japin stilin dhe elegancën tuaj të dhomës së gjumit, duke pushuar në mënyrën më të mirë me liri të butë, të rehatshëm dhe të shkëlqyeshëm në kontakt me lëkurën.
  1. Liri për shkak të strukturës së saj nuk e mban pluhurin dhe i poshtër, kur ju lani, ajo respekton lëkurën pa irrituese, ajo është higjenike dhe një kontrollues të fuqishëm, nuk ka moshë dhe garzë të lirë. Alsoshtë gjithashtu eko-i qëndrueshëm, plotësisht i riciklueshëm dhe i biodegradueshëm.
  2. Pambuku: saten pambuku i pastër, rezistent por i lehtë, ose pambuku klasik 100%, i butë dhe shumë i këndshëm për prekjen.
Pëlhurat janë bërë me vëmendje në detaje dhe zbukurohen me qëndisje delikate.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në