Made in Italy

Çarçafë dyshe me kënde në liri të zezë, gjalpë ose Gesso të vjetër - Fiumano

  • Made in Italy
  • Kod: FIUMANO2
lek 26.426,84 lek 33.033,56 -20%
Material liri
Koha e dërgimit Artikulli 7 ditë pune i disponueshëm / 8 javë artikull për t'u prodhuar
Gjatësia (cm) 190
Thellësia (cm) 200

Fletë për krevat dopio në liri të pastër me kënde, dizajn luksoz i punuar me dorë, i prodhuar në Itali.

Vlera e traditës i bashkohet stilit të jetës moderne me këtë çarçaf të lehtë prej liri të disponueshëm në ngjyra të ndryshme me kënde për krevatin dopio.
Fletë e prodhuar në Itali dhe e bërë prej liri 100% me cilësi të lartë dhe e bërë e butë në prekje falë trajtimeve të veçanta që përmirësojnë pamjen e saj natyrale. Ideale për shtratin pasi është hipoalergjike dhe antibakteriale , falë përdorimit të ngjyrave natyrale dhe hipoalergjike që japin shkëlqim dhe shkëlqim.
Lehtësia , liria, eleganca dhe pastërtia janë fjalët kryesore që përmbahen në këtë produkt me një bukuri fisnike dhe pëlhurë të hollë .

Komplementi u krijua për të përballuar dëshirën e sotme gjithnjë në rritje për të përjetuar çdo mjedis me intensitet dhe ekuilibër të thellë, në një tërësi harmonike të përsosjes, natyrës dhe mirëqenies.
Kështu, përmes vëmendjes në detaje dhe një modeli origjinal që tregon thelbin e bukurisë, lind një produkt autentik dhe artizanal , i cilësisë më të lartë për lëndët e para të zgjedhura, siç është liri më i pastër dhe pambuku më i butë. Papërsosmëria natyrore e materialit tregon kështu vlerën e thjeshtësisë , të mbyllur në një mjeshtëri elegante dhe delikate për një përvojë ndjesore sublime dhe sugjestionuese

Përfundon në dispozicion:
  • e zezë
  • gjalpë i vjetër
  • suva e vjetër
Këshilla të dobishme : Lani produktin veçmas me ujë dhe sapun neutral në një maksimum prej 40 ° C, mos e zbardhni, mos e lini të thithë dhe mos e shtrëngoni me dorë.
Ne rekomandojmë hekurosjen në temperatura të ulëta dhe jo ekspozimin e drejtpërdrejtë në rrezet e diellit për të ruajtur integritetin e ngjyrës dhe fibrave natyrore.

NB: nuancat dhe ndryshimet në pamje me kalimin e kohës dhe midis veshjeve dhe veshjeve janë karakteristikat e veçanta të produktit, pasi është bërë me materiale natyrore.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë