Stoolet e Barit Moderne - Relaksohuni dhe Rehatia për Vendosjen në Itali

Stola me bar moderne për të pajisur pijetoren tuaj me një prekje moderne. Karriget e bëra në Itali të bëra nga zejtarë me vëmendje në detaje.
38 Produkte
Viadurini Living
lek 85.718,73 lek 128.578,10  - 33%
Viadurini Living
lek 28.207,44 lek 38.573,43  - 27%
Viadurini Living
Kërkoni një kuotë të personalizuar!
Viadurini Living
lek 23.622,49 lek 32.892,07  - 28%
Viadurini Living
lek 23.124,12 lek 32.294,04  - 28%
Viadurini Living
lek 14.253,23 lek 19.834,92  - 28%
Viadurini Living
lek 17.642,12 lek 24.619,22  - 28%
Viadurini Living
lek 61.797,23 lek 88.110,89  - 30%
Viadurini Living
lek 49.936,14 lek 71.166,49  - 30%
Viadurini Living
lek 16.047,34 lek 20.831,65  - 23%
Viadurini Living
lek 29.204,17 lek 37.975,40  - 23%

Stool bar ose pijetore për një dizajn modern të klubit ose shtëpisë tuaj, komoditetin e sediljeve dhe cilësinë e materialeve të bëra në Itali.

Stoolet moderne për bar ose zona pub, stili italian i dizajnit në shtëpinë tuaj ose në pijetore lokale.
Vende ergonomike në dru, lëkurë ose metal. Stoolet moderne janë magjepsës, të gjithanshëm dhe funksionalë; një aksesor arredimi origjinal dhe trendy për një ambient te kujdesur ne çdo detaj!
Zgjedhja jonë e stolave me një dizajn modern do të kënaqë çdo kërkesë tuaj sipas ngjyrës, lartësisë dhe përbërjes.

Zgjidhni me kujdes në dyqanin tonë online modelet e stoolit të dizajnit që ju pëlqejnë më së miri dhe më së miri me shtëpinë tuaj. Stafi ynë është në dispozicionin tuaj të plotë për t'ju dhënë informacione të mëtejshme ose për t'ju ndihmuar në procesin e blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në