Mbulesë batanije për Krevat Teke ose dyshe në Liri ose Pambuk

14 Produkte
Viadurini Textile
lek 68.060,08 lek 80.070,69  - 15%
Viadurini Textile
lek 27.484,94 lek 32.335,22  - 15%
Viadurini Textile
lek 49.167,00 lek 57.843,53  - 15%
Viadurini Textile
lek 71.343,88 lek 83.933,98  - 15%
Viadurini Textile
lek 47.637,56 lek 56.044,19  - 15%
Viadurini Textile
lek 49.256,97 lek 57.949,38  - 15%
Viadurini Textile
lek 70.624,14 lek 83.087,23  - 15%
Viadurini Textile
lek 26.090,45 lek 30.694,64  - 15%

Mbulesa dyshe luksoze në liri dhe pambuk për shtratin që do ju bëjnë të ëndërroni.

Mbulesa e duvet është bërë si një qese, ose dy kanavacë të pëlhurave të qepura së bashku vetëm në tre anë duke lënë vetëm një të hapur, të bërë posaçërisht për të futur duvetin brenda.

Pra, mund të thuhet se mbulesa duvet ka një funksion mbrojtës dhe dekorativ, por shtojmë veçori të reja duke specifikuar që mbulesat për duvet liri janë veçanërisht të përshtatshme jo vetëm në trajtimin e alergjive, por edhe në parandalimin e tyre dhe higjenën personale, ato kanë një thithje e lartë e lagështirës së bashku me një thithje të menjëhershme dhe avullimit të lëngjeve.

E gjithë kjo sepse liri është një fibër natyralepromovon mirëqenien e trupit dhe kjo i jep asaj një pamje të freskët.
Ajo lahet lehtë dhe nuk ka nevojë të hekuroset.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në